L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (188) Sleva (7)
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Typ tužky
Forma
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Body Food Glow Cream na rozjasnění pokožky Mango + Vitamin C 380 ml
4,71 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
153 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čisticí voda s kyselinou salicylovou 400 ml
3,83 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
New York Tattoo Liner Ink Pen tekutá oční linka v peru
115 Kč
2+1 ZDARMA
Botanic Therapy Kids 2v1 šampon & kondicionér, meruňka a květ bavlny 400 ml
2,88 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Lumi Matte 118 make up, 35 ml
71,14 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační kondicionér 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals zklidňující čisticí krém s kyselinou hyaluronovou a aloe vera, 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

