L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (134) Sleva (4)
Značky
Garnier (58) L'Oréal Paris (27) L'Oréal Paris Elseve (48) Mixa (1)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Meloun (1)
Druh vůně
Intenzivní (1) Ovocná (1) Svěží (1)
Typy pleti
Všechny typy pleti (3)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (52) Pro ženy (13) Pro muže (7) Pro děti (2)
Certifikáty
Cruelty-free (17) ECARF (1)
Na co je
Na lupy (3) Na růst vlasů (8) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravé vlasy (36)
Forma
Šampon (49) Balzám (26) Maska (18) Sérum (7) Kondicionér (6) Sprej (6) Gel (5) Krém (3) Olej (3) Voda (2) Pasta (1) Pěna (1) Tekutina (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (18)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (51) Pro každodenní péči o vlasy (20) Barvené vlasy (9) Melírované vlasy (4) Normální vlasy (8) Mastné vlasy (12) Jemné vlasy (8) Suché vlasy (33) Kudrnaté a vlnité vlasy (9) Poškozené vlasy (29) Pro objem vlasů (1) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (34) Itálie (2) Německo (8) Polsko (1) Velká Británie (1)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) Vegan (26) Přírodní (10) 100% recyklovatelná nádoba (5) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (3) Bez alkoholu (7) Bez barviv (3) Bez parabenů (5) Bez silikonu (35) Hydratační (46) Hypoalergenní (2) Ochranný (7) Regenerační (20) Revitalizační (3) UV filtr (3) Vyhlazující (3) Zklidňující (2) Vyživující (17)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (18)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (4)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1)
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long šampon 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Color Vive šampon, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster sérum na podporu růstu vlasů 102 ml
27,35 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Strength & Shine Posilující šampon pro všechny typy vlasů bez lesku a síly, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert pure carbon XXXL sprchový gel 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Noční sérum pro hloubkovou výživu 100 ml
24,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Goodbye Damage šampon pro poškozené vlasy, 1000 ml
2,49 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss oplachová péče s kyselinou glykolovou 200 ml
10,95 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster šampon proti vypadávání vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Big Hair Day Sprej pro svěží objem 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Bond Repair regenerační balzám s kyselinou citronovou, 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Bond Repair Regenerační šampón s kyselinou citronovou, pro všechny typy poškozených vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long obnovující šampon 700 ml
2,84 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Glue in spray lak na vlasy 200 ml
9,45 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Hydratační stylingový gel 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food papaya maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long sprej na tepelnou ochranu 150 ml
11,93 Kč / 10 ml
170 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive purple šampon 200 ml
8,50 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive Šampon pro barvené vlasy 400 ml
4,23 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru






