L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (308) Sleva (7)
Značky
Garnier (55) L'Oréal Paris (142) L'Oréal Paris Elseve (1) Maybelline New York (62) Mixa (10) NYX Professional Makeup (39)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Bez příchuti (3) Třešeň (1)
Druh vůně
Energická (1) Intenzivní (2) Svěží (1)
Typy pleti1
Normální pleť (36) Citlivá pleť (66) Suchá pleť (34) Mastná a problematická pleť (40) Smíšená pleť (23) Zralá pleť (37) Všechny typy pleti (322)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (15) Tmavě růžová (11) Světle červená (6) Tmavě červená (8) Vínová (3) Korálová (6) Oranžová (4) Hnědá (10) Béžová (1)
Typ krytí
Lehké (24) Střední (47) Vysoké (27)
Tvar řasenky
Klasický (2) Úzký (1)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro ženy (66) Pro dospělé (42) Pro muže (19) Pro batolata (1) Pro děti (1) Pro kojence (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 25 (1) SPF 30 (2) SPF 50 (11) SPF 50+ (5)
Certifikáty
Cruelty-free (20)
Na co je
Na akné (4) Na energii (2) Na hyperpigmentaci (3) Na nadměrné pocení (2) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na stárnutí (1) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (16) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčení (2) Na čištění pleti (12) Pro péči o pokožku (9)
Typ tužky
Ořezávací (2) Vysouvací (6) Voděodolná (6) Gelová (13)
Odstín
Neutrální (8) Velmi světlý (7) Světlý (33) Střední (30) Tmavý (14)
Forma
Krém (50) Sérum (32) Fluid (30) Balzám (22) Gel (17) Maska (17) Voda (16) Pudr (13) Tyčinka na rty (8) Sprej (5) Tyčinka (4) Tekutina (2) Kapky (1) Mléko (1) Náplast (1) Olej (1) Pasta (1) Pěna (1)
Věk
Efekt řasenky
Objem (3)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (220)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Suché vlasy (1)
Země původu
Francie (133) Itálie (2) Německo (6) Polsko (1) Spojené státy americké (1) USA (35) Česká republika (6) Čína (1)
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (63) Přírodní (5) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (13) Dermatologicky testováno (22) Bez alkoholu (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (14) Bez silikonu (2) Chladivý (1) Hydratační (155) Hypoalergenní (9) Na noc (2) Nekomedogenní (10) Ochranný (14) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (17) Regenerační (14) Revitalizační (4) Sensitive (8) UV filtr (6) Voděodolné (23) Vyhlazující (33) Zklidňující (13) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Na pokožku (17)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (92) Noční (38) Celodenní (64)
Barva
Hnědá (12) Černá (5)
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
59 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pro-Retinol vyhlazující sérum maska 22 g
268,18 Kč / 100 g
96 Kč
2+1 ZDARMA
New York Qucik Shaper Shaping Pencil tužka na obočí 04 Medium Brown
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Hydratační pleťová voda 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Posilující odličovač očí 2v1 125 ml
9,52 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals All in One micelární voda pro citlivou pleť, 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Expert Hydra Energetic sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

