L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (52)
Značky
Garnier (20) L'Oréal Paris (14) L'Oréal Paris Elseve (18)
Hodnocení
Druh vůně
Ovocná (1)
Typy pleti
Všechny typy pleti (2)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (16) Pro muže (3) Pro ženy (2) Pro děti (1)
Certifikáty
Cruelty-free (7)
Na co je
Na lupy (2) Na růst vlasů (4) Na vypadávání vlasů (4) Na zdravé vlasy (14)
Forma
Šampon (12) Balzám (10) Maska (8) Sérum (5) Gel (4) Sprej (4) Krém (2) Kondicionér (1) Olej (1) Pěna (1) Tekutina (1) Voda (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (4)
Vlasové přípravky1
Všechny typy vlasů (52) Pro každodenní péči o vlasy (21) Barvené vlasy (10) Melírované vlasy (4) Normální vlasy (8) Mastné vlasy (12) Jemné vlasy (8) Suché vlasy (33) Kudrnaté a vlnité vlasy (9) Poškozené vlasy (29) Pro objem vlasů (1) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (19) Polsko (1) Velká Británie (1)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) Vegan (11) Přírodní (2) 100% recyklovatelná nádoba (4) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (2) Bez alkoholu (5) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez silikonu (11) Chladivý (1) Hydratační (23) Hypoalergenní (1) Ochranný (1) Regenerační (4) Revitalizační (1) Vyhlazující (2) Zklidňující (2) Vyživující (4)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (8)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (2)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1)
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Goodbye Damage 10v1 bezoplachový sprej s keratinem, 150 ml
9,47 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
160 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující sérum na vlasy 125 ml
12,80 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Antidandruff Zklidňující šampon pro všechny typy vlasů s lupy, 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Ultra posilující Biotin Hair Bomb maska pro slabé vlasy, 320 ml
4,44 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure šampon, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Pure šampon, 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující bezoplachová péče 10v1, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long Air Volume Suchý Šampon 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long Waterfall Waves Mousse, 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H, Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength posilující balzám, 200 ml
4,15 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss Šampon pro více lesku 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Hair Food Cocoa Butter 350 ml
4,83 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Antidandruff Zklidňující šampon pro všechny typy vlasů s lupy 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Hydratační stylingový gel 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elnett Fragrance Free Micro-Diffusion lak na vlasy 300 ml
5,07 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster šampon proti vypadávání vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long šampon 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

