Lubragel lubrikační gel s lidokainem 25 x 11 ml

Sterilní ve vodě rozpustný gel používaný k lubrikaci uretrálních katetrů a …

Zobrazit více

Sterilní ve vodě rozpustný gel používaný k lubrikaci uretrálních katetrů a jiných zdravotnických prostředků při uretrální aplikaci jako katetrizace, endoskopie a cystoskopie.

Můžete mít v úterý 23. 4.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v úterý 23. 4. od 21:00
Pilulka Expresem již v úterý 23. 4. od 13:00
1 044 Kč
Cena za 10 ml: 37,96 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Lubragel lubrikační gel s lidokainem 25 x 11 ml
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
1 243 Kč
Lubragel lubrikační gel s lidokainem 25 x 11 ml
+ Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
1 169 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Lubragel není jen obyčejný lubrikační gel. Jeho sterilní a bezpečná formula je vyvinuta speciálně pro medicínské účely, přičemž poskytuje uživatelům klid a jistotu. Díky vodě rozpustné bázi je snadno aplikovatelný a kompatibilní s různými zdravotnickými prostředky. Navíc, jeho balení po 11 ml je ideálně dimenzované pro jednotlivé použití, což zajišťuje maximální hygienu a minimalizuje odpad.

Tři klíčové důvody, proč si vybrat Lubragel:

 • Bezpečnost a sterilita: Lubragel poskytuje nejvyšší standard bezpečnosti a sterility, nezbytný pro zákroky jako je katetrizace, endoskopie a cystoskopie. Jeho sterilní a ve vodě rozpustná formula zajišťuje maximální ochranu a minimalizuje riziko infekce
 • Komfort a úleva od bolesti: Díky obsahu lidokainu, lokálního anestetika, Lubragel umožňuje bezbolestné provedení zdravotnických zákroků. Pacienti zůstávají uvolnění a ochránění před možným iatrogenním poraněním
 • Univerzálnost použití: Lubragel je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti, a to pro aplikace v oblasti uretry i konečníku. Jeho všestrannost a antiseptické vlastnosti činí z Lubragelu ideální volbu pro široké spektrum zdravotnických potřeb

Co na produkt říkají zákazníci?

Zákaznické recenze Lubragelu jednoznačně odhalují vysokou míru spokojenosti mezi uživateli. Klienti konzistentně chválí produkt za jeho kvalitu a funkčnost, která přesně odpovídá popisu. Díky tomu je Lubragel vnímán jako spolehlivý a efektivní pomocník při medicínských procedurách. Z recenzí vyplývá, že Lubragel splňuje, ba dokonce překračuje očekávání v praktickém použití.

Složení

Srdcem Lubragelu je lidokain-hydrochlorid, lokální anestetikum, které umožňuje bezbolestnou aplikaci tím, že okamžitě ulevuje od bolesti spojené s procedurou. Jeho antiseptické vlastnosti navíc snižují riziko infekce, čímž zajišťují větší bezpečnost a klid pacienta.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Lubragel, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Nemocniční a domácí péče a Cévky a trubice. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Cévky a trubice.

EAN8699415724551
ZnačkaLubragel
Velikost balení25 x 11 ml
Forma  Gel
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevLUBRAGEL, Lubricating Gel 11 ML