Lysi (5 produktů)

Islandská společnost Lýsi byla založena v roce 1938 a od svého počátku se věnuje výrobě a zpracování mořských lipidů, přírodních látek živočišného i rostlinného původu. V průběhu svého působení se stala světovým lídrem ve svém oboru, a to především …

Zobrazit více

Islandská společnost Lýsi byla založena v roce 1938 a od svého počátku se věnuje výrobě a zpracování mořských lipidů, přírodních látek živočišného i rostlinného původu. V průběhu svého působení se stala světovým lídrem ve svém oboru, a to především díky své vstřícnosti k investicím do vědeckého vývoje a v neposlední řadě díky jednomu z nejčistějších přírodních zdrojů, islandským vodám.

Lysi - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lysi ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lysi lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Lysi Olej z tresčích jater citrón 240 ml
5 / 2x
S výrobkem jsem spokojený.
Recenze produktu: Lysi Tresčí olej 500 mg 80 kapslí
5 / 1x
Firma specializující se na výrobu omega 3, dlouholetá zkušenost, to jsou pojmy které dnes vítězí. 100% benefit pro lidské zdraví.
Recenze produktu: Lysi Omega 3 oil lemon 240 ml
5 / 1x
Jsem velmi spokojena s rybím tukem, má dobrou chut a dá se dobře spláchnout lokem vody. A hlavně, je čerstvý. Mám informace od syna, který pracoval na universitě na Islandu a první rybí tuky mě vozil z této země /výborné /.
Recenze produktu: Lysi Omega 3 rybí tuk 80 kapslí
5 / 1x
Lysi Omega už dcera užívá delší dobu a kvalitou jsme naprosto spokojeni.