Macromo DNA Lifestyle – genetický test pro zdravý životní styl

Podrobný DNA test zaměřený na analýzu vašich sportovních, stravovacích a …

Zobrazit více

Podrobný DNA test zaměřený na analýzu vašich sportovních, stravovacích a spánkových predispozic. Na základě vašich genetických předpokladů získáte konkrétní doporučení pro optimalizaci vašeho životního stylu, ať už chcete přizpůsobit svůj tréninkový plán

Můžete mít dnes  více info
1ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 17:00
Pilulka Expresem již dnes od 13:00
3 590 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Macromo DNA Lifestyle – genetický test pro zdravý životní styl
+ Biomed Charcoal zubní pasta 100 g
3 709 Kč
Macromo DNA Lifestyle – genetický test pro zdravý životní styl
+ Gama Group Zkumavka 15 cm PS - sterilní 20 ks
3 679 Kč

Macromo DNA Lifestyle je test zaměřený na analýzu vašich vrozených předpokladů pro sportovní výkon, prevenci sportovních zranění a optimalizaci vašeho jídelníčku. Na základě vašich genetických předpokladů získáte konkrétní doporučení pro optimalizaci vašeho životního stylu, ať už chcete přizpůsobit svůj tréninkový plán či žít zdravěji. Získáte celkem 44+ výsledků v oblasti sportu, stravy a spánku. Test je vhodný pro každého, kdo chce lépe poznat své tělo.

Veškeré poznatky a výsledky neustále aktualizujeme a zasíláme vám je v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete průběžně aktualizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe. Pokud chcete zjistit, jak přesně vypadají výsledky a doporučení, které obdržíte, můžete si už teď stáhnout aplikaci Macromo z Google Play nebo App Store.

Co z Macromo DNA Lifestyle testu zjistíte?

Výživa a stravování
Zjistěte, jak efektivně vaše tělo vstřebává různé živiny, vitaminy a minerály. Vaše geny prozradí i to, jak na vás působí kofein či alkohol. Poznejte, co konkrétně vaše tělo potřebuje a optimalizujte svůj jídelníček i stravovací

Spánek a wellness
Kvalitní spánek je pro zdraví klíčový. Geny mohou ovlivňovat hloubku, kvalitu či načasování spánku. Když porozumíte spánkovým nárokům svého těla, můžete si nastavit spánkovou hygienu tak, abyste se probouzeli svěží a plní energie.

Fyzické znaky
Geny jsou základním kamenem určujícím vaše fyzické znaky, jako je třeba tělesná výška nebo předpoklad pro stavbu těla. Zjistěte, jaké předpoklady jste zdědili po svých předcích a nejspíš je předáte i svým potomkům.

Fitness a sport
Reakce vašeho těla na různé typy zátěže i schopnost regenerace závisí na vašich genech. Využijte naplno svůj potenciál. Zjistěte jaké jsou vaše predispozice, riziko zranění i potřeba regenerace. Buďte ve svém tréninku efektivnější a dosahujte lepších výsledků.

Jak probíhá testování?

1. Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin.
Testovací sadu si můžete koupit na našem eshopu, nebo u našich distributorů. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.

2. Odešlete vzorek do laboratoře.
Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.

3. Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život.
Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.

Personalizovaná doporučení garantovaná odborníky

V aplikaci Macromo získáte nejen výsledky DNA testů, ale dlouhodobě vám nabídne přehledné informace, jak preventivně pečovat o své zdraví. Vše je založeno na unikátním zpracování dat z různých zdrojů a na konzultacích s lékaři a odborníky.

Bezpečnost dat a ochrana soukromí

Bezpečnost dat a ochrana soukromí jsou pro společnost Macromo nejvyššími prioritami.

Zabezpečení dat

Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a analyzovány v Evropské unii a po dokončení jsou řádně zlikvidovány. Uživatelé mají plné vlastnictví svých dat s možností je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z úložiště.

Ochrana osobních údajů
Společnost Macromo přísně dodržuje pravidla GDPR, aby zajistila bezpečné a anonymní nakládání s osobními údaji. Zdravotní údaje v aplikaci Macromo nejsou spojeny s identitou uživatelů, což zajišťuje úplnou ochranu soukromí.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Macromo, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910063
ZnačkaMacromo
Originální názevMacromo DNA Lifestyle – genetický test pro zdravý životní styl