Macromo DNA Health – genetický test pro zdraví

Podrobný DNA test zaměřený na analýzu široké škály zdravotních rizik. Díky …

Zobrazit více

Podrobný DNA test zaměřený na analýzu široké škály zdravotních rizik. Díky znalosti vašich genetických předpokladů se můžete efektivně zaměřit na prevenci a zároveň od nás získáte konkrétní doporučení pro optimalizaci vašeho zdraví.

Můžete mít v úterý 7. 5.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v úterý 7. 5. od 17:00
Pilulka Expresem již v úterý 7. 5. od 13:00
4 490 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma

Macromo DNA Health je test zaměřený na analýzu rizik široké škály onemocnění, kterým lze předcházet včasnou prevencí. Pokud budete znát rizika dopředu, budete moci jednat dříve a tím se vyhnout komplikacím ve vašem zdraví. Získáte 77+ výsledků s popisem rizik ovlivnitelných onemocnění a doporučení na konkrétní kroky, jak vzniku onemocnění účinně předcházet.

Veškeré poznatky a výsledky neustále aktualizujeme a zasíláme vám je v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete průběžně aktualizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe. Pokud chcete zjistit, jak přesně vypadají výsledky a doporučení, které obdržíte, můžete si už teď stáhnout aplikaci Macromo z Google Play nebo App Store.

Co z Macromo DNA Health testu zjistíte?

Rizika ovlivnitelných onemocnění
Častá onemocnění jsou zodpovědná za většinu zdravotních potíží na celém světě, ale se správným přístupem se jim dá z 60 až 90 % předcházet. Macromo vám pomůže odhalit vaše rizikové faktory životního stylu a genetiky pro tato onemocnění, abyste mohli podniknout akční kroky k jejich prevenci a prodloužit si tak svůj aktivní život.

Rizika rakoviny
Díky znalosti vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny budete vědět, na které preventivní prohlídky byste rozhodně neměli zapomínat. Zároveň můžete vzniku mnoha typů rakoviny předcházet vhodnou úpravou životního stylu.

Plánování rodiny
Zjistíte, jestli jste přenašečem některého z vzácných dědičných onemocnění. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí.

Jak probíhá testování?

1. Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin.
Testovací sadu si můžete koupit na našem eshopu, nebo u našich distributorů. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.

2. Odešlete vzorek do laboratoře.
Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.

3. Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život.
Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.

Už žádná obecná doporučení!

V aplikaci Macromo získáte nejen výsledky DNA testů, ale dlouhodobě vám nabídne přehledné informace, jak preventivně pečovat o své zdraví. Vše je založeno na unikátním zpracování dat z různých zdrojů a na konzultacích s lékaři a odborníky.

Personalizovaná doporučení garantovaná odborníky

V aplikaci Macromo získáte nejen výsledky DNA testů, ale dlouhodobě vám nabídne přehledné informace, jak preventivně pečovat o své zdraví. Vše je založeno na unikátním zpracování dat z různých zdrojů a na konzultacích s lékaři a odborníky.

Bezpečnost dat a ochrana soukromí

Bezpečnost dat a ochrana soukromí jsou pro společnost Macromo nejvyššími prioritami.

Zabezpečení dat

Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a analyzovány v Evropské unii a po dokončení jsou řádně zlikvidovány. Uživatelé mají plné vlastnictví svých dat s možností je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z úložiště.

Vyzkoušejte také další produkty značky Macromo, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910056
ZnačkaMacromo
Originální názevMacromo DNA Health – genetický test pro zdraví