Macromo krevní test Mužské hormony

Domácí krevní test Macromo Mužské hormony nabízí možnost komplexního měření …

Zobrazit více

Domácí krevní test Macromo Mužské hormony nabízí možnost komplexního měření hladiny testosteronu v pohodlí a soukromí domova. Tento speciálně navržený test hodnotí 3 biomarkery související s mužskou hormonální rovnováhou. Poskytuje cenné informace o vaší celkové pohodě, umožňuje vám optimalizovat svou vitalitu a činit informovaná rozhodnutí o svém zdraví a životním stylu.

Můžete mít dnes  více info
2ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 21:00
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
2 390 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Macromo krevní test Mužské hormony
plusPharma Activ Vitamin K2 MK 7+D3 Forte 100+25tbl ZDARMA
Macromo krevní test Mužské hormony
+ Pharma Activ Vitamin K2 MK 7+D3 Forte 100+25tbl ZDARMA
2 659 Kč
Macromo krevní test Mužské hormony
plusAdiel Test mužské plodnosti
Ušetříte 10 Kč
Macromo krevní test Mužské hormony
+ Adiel Test mužské plodnosti
2 639 Kč2 629 Kč

Domácí krevní test Macromo Mužské hormony nabízí možnost komplexního měření hladiny testosteronu v pohodlí a soukromí domova. Tento speciálně navržený test hodnotí 3 biomarkery související s mužskou hormonální rovnováhou. Testosteron je klíčovým hormonem nejen pro mužskou vitalitu, ale může ovlivnit také náladu, spánek, energii, rozvoj svatstva či regulaci hmotnosti.

Vyhodnocení klíčových krevních biomarkerů může poskytnout cenné informace o tom, zda jsou vaše zdravotní ukazatele v očekávaném rozmezí, nebo zda mohou případné odchylky přispívat k příznakům, které ovlivňují vaše zdraví.

Pravidelné testování umožňuje dlouhodobé sledování hladiny testosteronu a včasné odhalení potenciálních zdravotních problémů, což vám dává příležitost přijmout preventivní opatření dříve, než se projeví potíže.

Celý proces testování zvládnete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Obdržíte sadu pro bezbolestný odběr krve ze špičky prstu a vzorek odešlete na testování. Veškeré výsledky se vám zobrazí přehledně a srozumitelně v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete personalizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe.

Co zahrnuje krevní test pro muže?

Testosteron (celkový)
Testosteron hraje klíčovou roli v různých fyziologických funkcích, včetně reprodukčního zdraví, svalové síly a hustoty kostí. Vyšetření hladiny celkového testosteronu pomáhá diagnostikovat a sledovat stavy spojené s nerovnováhou testosteronu.

Testosteron (volný)
Volný, neboli aktivní testosteron je část testosteronu, která není vázána na globulin vázající pohlavní hormony (SHBG) nebo albumin, a je tedy k dispozici pro využití v tělesných tkáních. Měření hladin volného testosteronu může pomoci posoudit a diagnostikovat některé hormonální stavy, jako je například hypogonadismus.

SHBG (globulin vázající pohlavní hormony)
SHBG je protein, který se váže na pohlavní hormony, jako je testosteron a estrogen. Tato vazba reguluje množství volných hormonů v krevním řečišti a ovlivňuje jejich aktivitu. Měření hladiny SHBG pomáhá vyhodnotit hormonální nerovnováhu a posoudit dostupnost volného testosteronu.

Jak probíhá testování?
V pohodlí domova si z prstu odeberete malé množství krve
Odběrová sada obsahuje všechny potřebné nástroje i materiály, včetně podrobného návodu. Vpich se provádí pomocí automatické lancety a je bezbolestný.

Vzorek krve odešlete do laboratoře
Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře. Vzorek je nutné odeslat do 24 hodin od odběru.

Výsledky se vám zobrazí v aplikaci Macromo
Do pěti pracovních dnů obdržíte výsledky krevního rozboru prostřednictvím aplikace Macromo. Aplikace vaše výsledky zobrazí přehledně a srozumitelně, včetně doporučení pro zlepšení vašeho zdraví.

** [U tohoto testu je důležité ukázat, jak je odběr jednoduchy: https://vimeo.com/836177986 ]

Smysluplné informace o vašem zdraví
Včasné odhalení nesrovnalostí
Včasné zásahy prostřednictvím úpravy životního stylu vám pomohou žít zdravě a vyhnout se budoucím zdravotním problémům.

Srozumitelné výsledky a doporučení
Všechny výsledky získáte v mobilní aplikaci Macromo, která propojuje všechna vaše zdravotní data na jednom místě a poskytuje personalizovaná doporučení pro váš zdravější životní styl.

Dlouhodobé sledování klíčových biomarkerů
Abyste pochopili, jak váš životní styl ovlivňuje vaše zdraví, umožňuje vám Macromo sledovat nadčasové trendy vašich klíčových zdravotních markerů.

Zkuste také ostatní výrobky značky Macromo, které uvidíte v kategoriích Benefity, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910100
ZnačkaMacromo
Pro  Pouze pro muže
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevMacromo krevní test Mužské hormony