Magnetické iO zubní kartáčky - Růžová (4 produktů)

V kategorii jménem Magnetické iO zubní kartáčky je 25 výrobků, u 11 dostanete dopravu zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí značky Oral-B. Nejlépe hodnoceným produktem je Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks. Pokud jste si nevybrali žádný …

 Zobrazit více

V kategorii jménem Magnetické iO zubní kartáčky je 25 výrobků, u 11 dostanete dopravu zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí značky Oral-B. Nejlépe hodnoceným produktem je Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Náhradní hlavice na magnetické zubní kartáčky.

Oral-B iO-6 Bílý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks

Můžete mít dnes6 490 Kč
Akce: Cashback až 800 Kč!

Oral-B iO 3 Pink elektrický zubní kartáček

Můžete mít dnes1 990 Kč
Akce: Cashback až 800 Kč!

Oral-B iO-6 Černý a růžový elektrický zubní kartáček 2 ks

Můžete mít dnes
6 090 Kč
Akce: Cashback až 800 Kč!

Oral-B iO 5 Pink elektrický zubní kartáček

Můžete mít dnes3 290 Kč
Akce: Cashback až 800 Kč!
Banner
Magnetické iO zubní kartáčky - Růžová - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Magnetické iO zubní kartáčky - Růžová ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Magnetické iO zubní kartáčky - Růžová lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Oral-B iO 7 Bílý a černý elektrický zubní kartáček
5 / 4x
Kartáček používám necelé 3 měsíce a přes velkou počáteční skepsi k elektrickým kartáčkům obecně musím přiznat, že by mě čištění mechanickým kartáček již neuspokojilo natolik jako tímto IO 7. V první řadě mě překvapila dokonalá "hebkost" zubů po přejetí jazykem přes horní řezáky a přes vnitřní stranu stoliček. A je celkem jedno, jestli jste ten den měli kukuřici s trhaným vepřovým, nebo jen zeleninové šťávy. Dalším důvodem spokojenosti je smajlík, který po vyčištění chrupu ukáže délku čištění a jestli jste při hygieně pokryli všechny zuby. Každé ráno, když kartáček vezmu do ruky, tak mě pozdraví a popřeje hezký den. Ještě nikdy nezapomněl. Skvělou vychytávkou je aplikace oral-B, která vám po spárování kartáčku interaktivně ukazuje pokrytí čištění chrupu, jak moc na kartáček tlačíte a případně doporučuje změnu techniky čištění. Snad jedinou nevýhodou je z mého pohledu až moc velká rychlost resp. počet kmitů, kdy nelze mít otevřená ústa dokořán, tak jak jsem byl doposud zvyklý u mechanických kartáčků, ale je nutné mít pusu co nejvíce zavřenou, jinak musíte čistit zrcadlo po každém čištění.
Recenze produktu: Oral-B iO Specialised Clean kartáčkové hlavy 2 ks
5 / 1x
DCERY VELICE SPOKOJENY...
Recenze produktu: Oral-B Ultimate Clean černé kartáčkové hlavy 6 ks
5 / 1x
Hodně účinný a viditelny rozdíl v péči a čištění o proti běžným manuálním zubním kartáčkum.
Recenze produktu: Oral-B iO 4 Levandulový elektrický zubní kartáček
4.9 / 7x
Je to můj první elektrický kartáček a musím říct, že oproti předchozímu běžnému curaproxu je pocit po čištění zubů úplně jinde :) Nechci přehánět, ale po prvním čištění jsem se cítil skoro jak po dentální hygieně. Pak si člověk zvykne a vracet se k obyčejnému kartáčku už bych nechtěl. Cenově je to také dobrý poměr cena - výkon. Na závěr mě jen trochu zlobí otvor v čistící hlavici (není vyloženě problém kartáčku jako takového), kterým pod ní zatéká a voda se odtamtud těžko dostává.
Recenze produktu: Oral-B iO 4 Černý elektrický zubní kartáček
4.9 / 7x
Hodně účinný a viditelny rozdíl v péči a čištění o proti běžným manuálním zubním kartáčkum.
Recenze produktu: Oral-B iO Ultimate Clean Kartáčkové hlavy 4 ks
4.8 / 4x
dobra cena pre 4 ks nahradne hlavice
Recenze produktu: Oral-B iO Ultimate Clean Černé Kartáčkové Hlavy 4 ks
4.8 / 4x
Naprosto spokojeny
Recenze produktu: Oral-B iO Radiant White kartáčkové hlavy 4 ks
4.5 / 2x
Žádnej problém
Recenze produktu: Oral-B iO Series 7 Black Onyx Elektrický zubní kartáček s magnetickou technologií iO
4.4 / 15x
Čištění zubů je rychlejší. Sledování pozice kartáčku v ústech a následné přenesení pozice do aplikace je opravdu hrozné. Aplikace některá čištění nezaznamená, poté do statistik čištění uloží 0%... Výrobce uvádí výdrž baterie dva týdny, kartáček vydrží sotva jeden. Od kartáčku za 4200 jsem čekal více. Funguje celkově jako nějaký studentský projekt než nějaký finální produkt.
Recenze produktu: Oral-B iO Series 8 White Alabaster elektrický zubní kartáček s magnetickou technologií iO
4.4 / 6x
Achjo, tak jsem se po dlouhé době odhodlal a zakoupil pořádný kartáček na zuby z řad Oral B iO. Zuby jsou po vyčištění na omak jazykem hladké, čisté, jako po dentální hygieně - nutno podotknout, že jsem přešel z manuálního kartáčku. Čištění je OK, mobilní aplikace je dobrá na jedno použití, poté nevyužijete. Hlavice kartáčku svítí zeleně při správném tlaku na zuby, červeně při vysokém a modře při nízkém tlaku. Občas tedy hlavně při čištění zubů v temnu svítí do očí :) Displej na kartáčku je OK - ale za ten platíte nejvíc, neb všechny generace jsou stejné, stejný výkon a jen se mění displej - doporučuji tedy koupil klidně starší generaci za méně peněz, zuby vyčistí stejně. Po každém čištění zubů musíte vytáhnout hlavici z kartáčku, PROTOŽE tam zatéká voda a tvoří se plíseň - viz články na internetu, za mě největší zklamání :( že mám poté v koupelně denně rozdělaný kartáček na zuby, který schne Oral B iO je značka, dobrá značka, ale sonický kartáček ( cca 1.000,-) vyčistí zuby lépe díky sonickému tlaku, to magnet neumí.

Produkty z kategorie Magnetické iO zubní kartáčky jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Magnetické iO zubní kartáčky. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Magnetické iO zubní kartáčky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.