Matis Paris (5 produktů)

Matis Paris, Francouzská pleťová péče

Snoubení francouzské krásy a profesionální péče

Matis Paris je ryze pařížská značka, která v sobě snoubí profesionální péči s francouzským uměním krásy, a to více než 85 let. Ve svém srdci propojuje Matis to nejlepší z tradice s moderními technologiemi a novými účinnými ingrediencemi. Matis vždy naslouchá přání svých klientek, a proto dokáže pokaždé nabídnout ošetření vyhovující jakémukoliv typu pleti, které navíc povyšuje na rituál plný krásy, harmonie a zdraví s okamžitě viditelným výsledkem.
 
Matis Paris

Výmluvná krása

Do nového desetiletí vstupuje Matis s novým sloganem VÝMLUVNÁ KRÁSA (Expressive Beauty), který má charakterizovat přirozenost a jedinečnost každé ženy. „Už bylo dost ‚instantní' krásy a stereotypů, kdy každá žena chtěla vypadat dokonale jako tváře z titulek časopisů. Protože na každé ženě je krásné hlavně to, co ji odlišuje od ostatních a co podtrhuje její vlastní já.“ Ruku v ruce s novým sloganem přicházejí i nové linie přípravků s jediným cílem – bezprostředně viditelnými výsledky

Matis Paris, Francouzská pleťová péče
Matis Paris od roku 1936
Matis Paris od roku 1936
dede
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Résponse Corrective

Redukce mimických vrásek a linek

Řada Réponse Corrective je určená všem zákazníkům nad 30 let, které trápí mimické vrásky a linky, hledajícím kosmetické řešení pro jejich viditelné potlačení. Linie Réponse Corrective obsahuje inovační a efektivní aktivní látky působící ve třech úrovních: uvolňují svaly, které se podílejí na vzniku vrásek, vyplňují vrásky a upravují strukturu pleti. Pleť bude viditelně hladší, vrásky budou minimalizovány.
 
Matis Paris
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada réponse caviar, prémiový francouzský kaviár
Řada Matis Paris Réponse Caviar nabízí výjimečné produkty s jemnými texturami a účinným složením. Efekt proti stárnutí, efektivní design a prvotřídní suroviny poskytují dokonalý zážitek francouzského luxusu.
 
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, 100% premiový kaviár

100% prémiový kaviár

MATIS používá pouze prémiový 100% francouzský kaviár nejvyšší kvality. MATIS věnuje maximální pozornost výběru ekologického kaviáru. Výrobní metody jsou regulované a v souladu s normami proti znečištění a dobrých životních podmínek zvířat.

bgbbg
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Réponse Regard

Pro krásu vašich očí

Matis Paris Réponse Regard je řada stvořená pro krásu vašich očí. Vrásky, otoky, tmavé kruhy a známky únavy, s časem se objevují na každém z nás. Réponse Regard je kompletní řada, která se zaměřuje na specifické potřeby k posílení a ochraně vašich očí.
 
Matis
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Réponse Teint

Cesta k bezchybné a dokonalé pleti

MATIS Paris Réponse Teint dovede odhalit vaši vnitřní krásu prostřednictvím kolekce profesionálních minerálních make-upů určených pro každodenní zkrášlení i péči o pleť. Profesionální make-upy a BB krémy MATIS Paris umožňují docílit bezchybné a dokonalé pleti za jakýchkoliv podmínek – bez ohledu na typ, věk či tón pokožky. Řada poskytuje ideální krytí a maskuje všechny nerovnosti a nedokonalosti. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti.
 
Matis Paris
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Réponse Densité

Matis v boji proti známkám stárnutí

Řada Réponse Densité pomáhá všem ženám od 40 let, které jsou citlivé na kosmetické inovace. Nabízí kombinaci jedinečných aktivních složek v krémové receptuře. Réponse Densité se skládá z produktů poskytujících komfort.
 
Matis Paris
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, Réponse Pureté

Inovovaná péče o smíšenou až mastnou pleť se sklony k akné

Řada Matis Paris Réponse Pureté pomáhá mastné pokožce navrátit zářivost a čistotu. Bojuje proti lesklé pleti, hlubokým pórům a nedokonalostem. Produkty obsahují jemné AHA kyseliny, které působí jemnou exfoliaci, odstraňují odumřelé buňky a hluboko usazené nečistoty. Obsažený přírodní mandarinkový extrakt je zdroj vitamínu C, který působí jako antioxidant.
 
Matis
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Réponse Soleil, Oplavací krémy, UVA a UVB ochrana

Ochrana a hydratace při opalování

Matis Paris Réponse Soleil je řada určená pro pobyt na slunci, která představuje řešení pro každý fototyp. Celá řada se vyznačuje nemastnou texturou a příjemnou ovocnou a vanilkou vůní.
 
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, réponse soleil, ochrana pokožky, UVA a UVB ochrana

S Réponse Soleil je pokožka lépe chráněna

Při častém pobytu na slunci pokožka předčasně stárne. Ztrácí svou pružnost, uvolňuje se a tvoří se vrásky. Réponse Soleil poskytuje bezpečnou dvojitou ochranu UVA a UVB filtrů a ANTILEUKINE 6®, známý jako „zlatá řasa“, doplněný povrchovým účinkem filtrů a chránící kožní buňky před degenerací jejich DNA. Díky lehkým texturám a jemné vůni poskytnou produkty nejen příjemný pocit, ale i vysokou ochranu pokožky. Efektivně zpomalují proces stárnutí pokožky při pobytu na slunci.

cd
Matis Paris, Francouzská pleťová péče, řada Réponse Fondamentale

Prevence proti stárnutí

Matis Paris Reponsé Fundamentale je základní řada zaměřena na prevenci proti stárnutí. Je určena pro ženy od 25 let, které si chtějí zachovat svou mladistvou pleť díky každodenní kvalitní péči.
 
cdcd
Matis Paris, Francouzská pleťová péče

MATIS Cell Expert™ elixír mládí

Pomocí protivráskového séra Cell Expert™ bude Vaše pokožka vyživená, rozjasněná a den ode dne bude vypadat mladistvěji. Revoluční péče o pleť se silou kmenových buněk bílé růže. Sérum je vhodné pro všechny věkové kategorie i všechny typy pleti.

 KOUPIT

Matis Paris, Francouzská pleťová péče, Matis Cell expert, elixír mládí
Matis Paris Réponse Vitalité

Matis Paris Réponse Vitalité

Řada Matis Paris Réponse Vitalité se stará o unavenou, matnou a zašedlou pleť. Jde o řadu speciálně přizpůsobenou potřebám a očekáváním aktivních a dynamických mladých zákazníků. Pleť bude chráněna před vnějšími vlivy a znovu získá ztracenou vitalitu a přirozený jas.

PROZKOUMAT

Matis Paris Réponse Jeunesse

Tato řada působí jako účinná prevence proti stárnutí a pomáhá zachovávat mladistvý vzhled pleti. Od roku 2011 jsou v prodeji přípravky Réponse Jeunesse bez obsahu parabenů (umělých konzervačních látek). Je určená všem klientům, kteří touží po mladistvě svěží pleti a chtějí včas začít řešit prevenci proti stárnutí. Pokožka bude hydratovaná a vyživená a ponechá si svoji krásu a mladistvý jas.

PROZKOUMAT

Matis Paris Réponse Jeunesse
Matis Paris Réponse Corps

Matis Paris Réponse Corps

Řada Matis Paris Réponse Corps obsahuje přípravky pro ošetření pokožky celého těla. Má tři cíle: zeštíhlení, tonizaci a celkové zpevnění. Je určena všem zákaznicím a zákazníkům, kteří touží po vysoce účinných přípravcích tělové péče s jemnou vůní a příjemnými texturami. Přípravky z řady Réponse Corps dovedou vyhovět všem potřebám pokožky těla, poskytují jí uvolnění a dodávají energii. Zpevňují a zkrášlují, pokožka je po použití jemná, vyživená, hydratovaná (svrchní vrstva epidermu) a svěží.

PROZKOUMAT

Matis Paris, Francouzská pleťová péče

Matis Paris - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Matis Paris ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Matis Paris lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Matis Paris MATIS Hyaluperf Serum korektivní, inspirované estetickými metodami 30 ml
5 / 1x
Úžasné sérum, které mě zaujalo nejen velmi příjemnou vůní, ale i tím, že sérum není "hutné", ale hezky a rychle se absorbuje. Pleť je po aplikaci rozjasněná, příjemná na dotek a působí svěžěji a vyživeně.
Recenze produktu: Matis Paris MATIS Regard Global Eyes cream 15 ml
5 / 1x
Uvidíme po čase výsledok.
Recenze produktu: Matis Paris MATIS Hyaluronic Age Efektivní péče proti hlubokým vráskám 50 ml
5 / 1x
Krásná vůně