Medy, džemy a pomazánky - Česká republika (23 produktů)

Co si mažete ráno na chleba? Což takhle něco zdravého a zároveň chutného, co dodá energii? Kvalitní medy mají vysoký potenciál antibakteriální aktivity a mohou být skvělým pomocníkem při léčbě zdravotních problémů. Nabízíme také ovocné džemy s vysok…

Zobrazit více

Co si mažete ráno na chleba? Což takhle něco zdravého a zároveň chutného, co dodá energii? Kvalitní medy mají vysoký potenciál antibakteriální aktivity a mohou být skvělým pomocníkem při léčbě zdravotních problémů. Nabízíme také ovocné džemy s vysokým podílem ovoce nebo různé zdravé pomazánky, které obohatí váš jídelníček. 

Med

Pro tuto hustou sladkou a lepkavou tekutinu, kterou vytváří včely, případně jiný hmyz, najdeme především v kuchyni velké využití. Sladíme ním čaj, mléko, koláče nebo ho můžeme použít jako jednu z ingrediencí při míchaní domácí pleťové masky. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje i vitamíny, minerály, bílkoviny, aromatické látky, tuky a spoustu dalších jiných prospěšných látek. Med je oblíbený díky jeho chuti a vůni.

Druhy medu

Květový med - Jak již vyplývá z názvu, tento med pochází z květů rostlin. Vzniká z nasbíraného nektaru včelami. Dělíme ho podle druhu rostlin, ze kterých byl nektar nasbíraný. Velmi oblíbený je třeba lipový a pampeliškový med, ale také akátový, slunečnicový nebo řepkový. Má světlou barvu a žluté nebo hnědé odstíny. Je bohatý na glukózu a fruktózu, díky které je snadno stravitelný.

Medovicový med (Lesní med) - Tento med pochází z takzvané medovice, kterou nejčastější produkují mšice. Mšice vylučují medovici, kterou pak včely zpracují v med. Má různé odstíny hnědé barvy, kterou způsobují rostlinné barviva, obsažen v míze dřevin. Produkt obsahuje fruktózu, dextriny a flavonoidy, které prospívají lidskému tělu kvůli velkému obsahu draslíku, hořčíku a fosforu a baktericidně působících složek. Má výraznější chuť než květový med a vydrží delší dobu v tekutém stavu.

Meruňkový, jahodový nebo ostružinový džem?

Jaký je váš oblíbený? Tento chutný sladký pokrm si určitě rádi doma mažete na chléb, nebo ním sladíte koláče či jogurty k snídani. Vzniká lisováním, vařením a cukrovým zahušťováním z čerstvého vyzrálého ovoce. V naší nabídce najdete spoustu kvalitních džemů jako od maminky!

Pomazánky

Sáhnout můžete i po paštikách, nebo různých zeleninových pomazánkách, které potěší vaše chuťové buňky.

V případě, že jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Džemy a Medy. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Big Boy, GymBeam a Allnature. Nejlépe hodnoceným produktem je GymBeam 100% Arašídové máslo smooth 900 g.

Big Boy Big Rafael 220 g

Můžete mít zítra
Banner

Big Boy ® Kešu s kokosem 250 g

Můžete mít zítra

Big Boy Vanila kokos 250 g

Můžete mít zítra

Big Boy Vaječňák 220 g

Můžete mít zítra
Medy, džemy a pomazánky - Česká republika - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Medy, džemy a pomazánky - Česká republika ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Medy, džemy a pomazánky - Česká republika lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Marmelády s příběhem Borůvkový džem bez přidaného cukru 205 g
5 / 2x
Je skvělá, i když malinová je o fous lepší :-)
Recenze produktu: Leros Meduplné spojení bylinný čaj +med 200g 2 x 20 ks
5 / 3x
Výborné čaje, v krásnom balení
Recenze produktu: Jankar Profi Med s oříškovou směsí 350 g
5 / 4x
Bezproblémový obchod, rychlé doručení.
Recenze produktu: GymBeam Jammy Spread forest fruit 220 g
5 / 2x
chutove dobra
Recenze produktu: Yuzu Koncentrát 550 g
5 / 64x
Chuť je výborná,ale je to dosti sladké,takže je vhodné ubrat na množství,které dáte do vody či čaje.
Recenze produktu: Allnature Tahini – sezamová pasta 220 g
5 / 1x
Zatím jsem nevyzkoušela, dle recenzí by mělo být ok,
Recenze produktu: Marmelády s příběhem Malinový džem 280 g
5 / 2x
Výborná
Recenze produktu: Ovocňák Povidla švestková, neslazená 380 g
5 / 1x
Dobrá švestkova povidla bez cukru
Recenze produktu: Allnature Arašídový krém s bílou čokoládou a kokosem 220 g
5 / 6x
Asi jsem od toho čekala více. Chuťově nezklame, ale ani nenadchne.
Recenze produktu: Big Boy ® Zlatonka 220 g
5 / 3x
Skvělá chuť, konzistence tužší. Vzhledem ke gramáži cena dost vysoká

Produkty z kategorie Medy, džemy a pomazánky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Medy, džemy a pomazánky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Medy, džemy a pomazánky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.