Flow Gaming 90 tobolek

Produkt, který pomůže všem gamerům podpořit maximální kognitivní výkon, …

Zobrazit více

Produkt, který pomůže všem gamerům podpořit maximální kognitivní výkon, zaktivovat centrální nervovou soustavu, zvýšit soustředění, zrychlit reakce i zostřit zrak. Zkrátka stát se tou nejlepší verzí sama sebe. A vyhrát.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Veganské Veganské
Česká značka Česká značka

The game has begun! Gaming už neznamená jen zkrácení dlouhé chvíle. Hra vyžaduje maximální pozornost, rychlé reakce, soustředění a ostražitost. Využili jsme nejnovějších vědeckých poznatků o fungování mozku a zformulovali produkt, který pomůže všem gamerům podpořit maximální kognitivní výkon, zaktivovat centrální nervovou soustavu, zvýšit soustředění, zrychlit reakce i zostřit zrak. Zkrátka stát se tou nejlepší verzí sama sebe. A vyhrát.

Při vývoji jsme dbali na to, aby nezůstala žádná z kognitivních funkcí v pozadí a bez podpory. Můžete si tak být jistí, že produkt Gaming obsahuje látky podporující funkce mozku i mentální výkon. Aktivní látky pomáhají zlepšovat bdělost, pozornost, koncentraci, rozhodovací funkce, soustředění, motivaci, paměť a pohodu. Zkrátka návod na vítěznou hru v tobolce.

Komplexní spojení přírodních nootropik pro 100% výkon

Podpora kognitivních funkcí skrz boost neurotransmiterů pro maximální bdělost, soustředění, koncentraci, paměť a přenos nervových vzruchů.

Odolnosti vůči mentální zátěži

Mentální stabilita a duševní výkonnost, atributy, které každý hráč potřebuje. Rhodiola, L-theanin a taurin tvoří kombinaci pro váš organismus při nadměrné mentální zátěži. [1] [2]

Správná funkce zraku a mozku

Karotenoidy jako lutein a zeaxantin jsou přirozenou součástí očního pigmentu sítnice, vitamín A přispívá k normální funkci zraku. Taurine se též vyskytuje ve velkém množství v sítnici a v mozku. Dohromady tvoří synergickou kombinaci pro vaše oči a mozek.

Jak produkt užívat?

Kdy užívat? 3 tobolky 20 minut před požadovaným efektem.

Kolik tobolek? 3 tobolky.

Zapijte vodou.

Pro správné rozpuštění a vstřebání zapijte sklenicí vody.

Další informace

Po každých 5 souvislých dnech užívání si dejte 2-3 dny pauzu. Není náhradou pestré stravy. Obsahuje kofein. Výrobek není vhodný pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu do 25 °C. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

1 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16930802

2 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7088015

Složení

Citicoline, Taurin, Kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, L-tyrosin, L-theanin, Kofein, Guarana (Paullinia cupana) - extrakt z plodů, Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) - extrakt z kořene (4 % rosavinů, 1 % salidrosidů), DMAE, Lutein, Vitamin B5 (kyselina pantothenová), Huperzine A, Zeaxanthin, Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), Vitamin A (retinol), Vitamin B12 (methylcobalamin).

Vyzkoušejte také další výrobky značky Flow, které naleznete v kategoriích Vitamíny, Doplňky stravy a Paměť a soustředění. Výrobek je ve slevě 4 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Guarana.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594201630477
ZnačkaFlow
Velikost balení90 tobolek
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tobolka
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Vlastnosti  Vegan
Na co pomáhá  Na zrak  Na energii  Na soustředění
Množství účinné látky (mg)  350 mg
Originální názevMindflow Gaming 90 tobolek
Dodavatel na trhMindflow
Země původuČeská Republika