MyProtein (2 produktů)

MyProtein se z rozvíjející britské značky sportovní výživy stal číslem jedna v Evropě. Nyní expanduje do USA a na další kontinenty. Ambicí Myprotein je stát se největší značkou sportovní výživy na světě do roku 2020. Cílem MyProtein je nabídnout …

Zobrazit více

MyProtein se z rozvíjející britské značky sportovní výživy stal číslem jedna v Evropě. Nyní expanduje do USA a na další kontinenty. Ambicí Myprotein je stát se největší značkou sportovní výživy na světě do roku 2020. Cílem MyProtein je nabídnout výrobky nejvyšší kvality za nejnižší možné ceny, které se denně analyzují tak, aby nikdy nemohly být poraženy na ceně. Více než 80% sortimentu vyrábí ve vlastním výrobním závodě, spolu s obaly a etiketami.

MyProtein - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty MyProtein ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie MyProtein lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: MyProtein Inositol 500 g
5 / 1x
ok
Recenze produktu: MyProtein L-glutamine bez příchutě 500 g
4.8 / 4x
Nesmrdí, snadno se rozpouští
Recenze produktu: MyProtein Impact Whey Protein přírodní vanilka 2500 g
4.7 / 36x
Zatím to vypadá na dobrý protein za super cenu, bílkovin je tam v této cenové relaci opravdu hodně, dobre složení bez zbytečnosti, navíc je dobře stravitelný a příchuť přírodní vanilka nemá chybu, jen možná trochu víc sladká ????
Recenze produktu: MyProtein Impact Whey Protein - Chocolate Smooth 1 kg
4.7 / 36x
Já ho žeru :-) Vždy když potřebuji dohnat bílkoviny, se prostě hodí. Krásně se rozpouští. Na mě o trochu sladší, ale nevadí :-)
Recenze produktu: MyProtein FlavDrops bílá čokoláda 50 ml
4.4 / 7x
Úžasná chuť Naprostá spokojenost
Recenze produktu: MyProtein FlavDrops čokoláda 50 ml
4.4 / 7x
Super
Recenze produktu: MyProtein Arašídové máslo křupavé
2 / 1x
jakž takž