Nalgesin S 275 mg potahované tablety 40 ks

Zákazníci doporučují

Nalgesin S 275 mg potahované tablety 40 ks

Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli, mírní bolest, horečku a zánět. Léčivá látka je rychle vstřebána, proto je nástup analgetického účinku velmi rychlý.

149 Kč
Cena za 1 ks: 3,73 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Benefity produktu

Zákazníci doporučují Zákazníci doporučují
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(38)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
91 %
Komfort při užívání
98 %
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(38)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
91 %
Komfort při užívání
98 %
nalgesin

Poskytuje rychlou úlevu od bolesti

Sodná sůl naproxenu se v žaludku dobře rozpouští, a tak se mikroskopické částice naproxenu rychle vstřebají do krevního oběhu.

Působí po dlouhou dobu

Působí 8 až 12 hodin.

Při jakých potížích vám může Nalgesin S pomoci?

Bolesti hlavy a migréna

Menstruační bolest

Bolest zad

Bolest kloubů

Bolest svalů

Bolest zubů

nalgesin s bolest
Zastavte bolest dříve, než bude příliš silná!

Dávkování

Dospělí a mladiství od 12 let: Obvyklá dávka je 1 tableta podávaná každých 8 – 12 hodin. Jako počáteční dávku lze užít 2 tablety najednou nebo v časovém odstupu jedné hodiny. Při samoléčbě se nedoporučuje užívat více než 3 tablety denně, tj. 825 mg. Maximální denní dávka je 1650 mg naproxenu.

nalgesin

Recenze zákazníků

Monika H.

Šetrné na žaludek a zabírají.

David K.

Uleví od bolesti a ve srovnání s ibuprofenem méně dráždí žaludek. Při těžších migrénách lze tento lék s výhodou kombinovat se sumatriptanem.

Martina H.

Lék na všechnu bolest.

Blanka H.

Po dlouholetém užívání Ibalginu, kdy jsem si už musela brát 4 najednou, abych pocítila účinek, jsem přešla na tento lék a funguje mi výborně i jedna tableta. Firmu KRKA znám i z užívání jiných léků a jsem názoru, že její léky jsou kvalitní.

Upozornění

Nalgesin S se nesmí používat při známé přecitlivělosti na naproxen a na kteroukoli pomocnou látku, na salicyláty a jiné nesteroidní protizánětlivé léky. Anamnesticky gastrointestinální krvácení nebo perforace ve vztahu k předchozí léčbě nesteroidními antirevmatiky. Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed/hemoragie (dvě nebo více epizod prokázané ulcerace nebo krvácení). Závažné srdeční selhání. Třetí trimestr gravidity.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Složení

Léčivá látka: Naproxenum natricum 275 mg v jedné potahované tabletě. Pomocné látky: Povidon, mikrokrystalická celulosa, mastek, magnesium stearát, potahová soustava opadry YS-1-4215 modrá.

Vyzkoušejte také další produkty značky Nalgesin, které uvidíte v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Výrobek hodnotilo 38 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.

EAN: 3838989665753
Značka: Nalgesin
SUKL kód: 0172410
ATC: M01AE02
Velikost balení: 40 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Na co je: Na bolest Na teplotu / horečku Na záněty
Originální název: Nalgesin S por.tbl.flm 40x275mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(38)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
91 %
Komfort při užívání
98 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 3838989665753
Značka: Nalgesin
SUKL kód: 0172410
ATC: M01AE02
Velikost balení: 40 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Na co je: Na bolest Na teplotu / horečku Na záněty
Originální název: Nalgesin S por.tbl.flm 40x275mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Nalgesin S 275 mg potahované tablety 40 ks

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.