Náplasti na akné (8 produktů)

Máte trable s akné? Ak nie, jste šťastný člověk. Ak áno, nezoufejte, máme pro vás rychlou pomoc. Náplasti na pupínky jsou jednou z forem léčby akné a jejich úkolem je zmírnit zánět a urychlit hojení akné. Tyto náplasti jsou obvykle vyrobeny z tenké …

Zobrazit více

Máte trable s akné? Ak nie, jste šťastný člověk. Ak áno, nezoufejte, máme pro vás rychlou pomoc. Náplasti na pupínky jsou jednou z forem léčby akné a jejich úkolem je zmírnit zánět a urychlit hojení akné. Tyto náplasti jsou obvykle vyrobeny z tenké průhledné fólie, která je pokryta hydrokoloidním materiálem. Většinou se aplikují přes noc a na kůži jsou prakticky neviditelné.

Jak fungují náplasti na akné?

Kromě toho, že náplasti na akné zmírňují zánět, mají i další pozitiva. Jaká to jsou?

Absorpce přebytečného mazu: Hydrokoloidní materiál v náplasti dokáže nasáknout nadbytečný maz vytvořený při vzniku akné. Tím se snižuje tlak a zánět v kůži.

Udržování vlhkého prostředí: Náplasti na akné vytvářejí vlhké prostředí, které podporuje hojení pokožky. Regenerují se poškozené tkáně a snižuje se tvorba jizev.

Ochrana před vnějšími vjemy: Chrání před bakteriemi a nečistotami. Tím se snižuje riziko dalšího zhoršení akné a urychluje se hojení. 

Omezení dotyku a manipulace: Náplasti na akné také slouží jako ochranná bariéra a tím omezuje škrábání pupínků. Přehnané vymačkávání akné téměř vždy zánět pouze zhorší a způsobuje infekci.

V kategorii Náplasti na akné zákaznící nejvíce chválí značky Breakout+aid a Mizon. Hledáte něco speciálního v kategorii Náplasti na akné? Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Náplasti na akné je Breakout+aid Náplasti na lokální ošetření akné s kyselinou salicylovou 72 ks .

Náplasti na akné - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Náplasti na akné ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Náplasti na akné lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Vichy EAU Thermale Term.voda sprej 50ml
5 / 1x
*****
Recenze produktu: Mizon Goog Bye Blemish Clear Patch 44 ks
5 / 2x
Fungují
Recenze produktu: Breakout+aid Náplasti na lokální ošetření akné s Tea Tree 48 ks
4.4 / 18x
Za mě je produkt ne zrovna kvalitní. Večer před spaním si jej nandáte a ráno jej hledáte v posteli, protože spadne. Mám zkušenost s kvalitnějšími. Bohužel, protože v noci upadne, nepůsobí tak dobře. Dal by se nosit přes den, ale kdo by chtěl s nálepkou na obličeji chodit jinde než mimo domov několik hodin. :)
Recenze produktu: Breakout+aid Náplasti na lokální ošetření akné s kyselinou salicylovou 72 ks
4.4 / 18x
Výborně drží ale bohužel nemají naprosto žádný účinek.
Recenze produktu: AnsCare Náplasti na akné 36 ks
3 / 1x
Oproti dnes již nevyráběným náplastem MiaCare je to nižší úroveň. Hojí pomaleji a jejich povrch je lesklý, tudíž jsou na pleti nápadnější. Je proto vhodné je použít hlavně na noc - jako podporu hojení. Ale v zásadě svému účelu poslouží.

Podívejte se na produkty z kategorie Náplasti na akné seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Náplasti na akné seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Náplasti na akné najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.