Nasaleze Allergy 800 mg

Klinicky ověřený přírodní práškový sprej poskytující efektivní ochranu před …

Zobrazit více

Klinicky ověřený přírodní práškový sprej poskytující efektivní ochranu před sennou rýmou, pyly, prachem, zvířecími a dalšími vzdušnými alergeny. Nosní sprej Nasaleze vytváří ochrannou bariéru proti alergenům a působí tak preventivně.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Přírodní Přírodní
Při kojení Při kojení
Pro těhotné Pro těhotné
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Nejúčinnějším řešením boje proti alergiím nejsou léky, ale vyloučení nebo omezení kontaktu s alergenem. V případě vzduchem přenášených alergenů, které vdechujeme, to nebylo až doposud dost dobře možné. Nasaleze Allergy však účinkuje přesně na tomto principu. Nasaleze Allergy je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který rychle a účinně brání projevům alergií na všechny vzduchem přenášené alergeny. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak příčinu alergické rýmy, nikoliv pouze její příznaky. Navíc má příjemnou mátovou vůni.

Jak Nasaleze účinkuje?
Jako mechanická bariéra. Naším nosem projde za den velké množství vzduchu a spolu s ním i obrovský počet cizorodých částic – alergenů, mikrobů, prachu, apod., které způsobují nejrůznější onemocnění. Jemný celulózový prášek z přípravku Nasaleze po aplikaci ulpí na nosní sliznici, kde díky její vlhkosti zreaguje a vytvoří ochrannou gelovou bariéru. Ta nosní sliznici překrývá a funguje jako účinný filtr pro vzdušné alergeny, který jim brání se dostat na sliznici a spustit alergickou reakci.

Pro koho je Nasaleze určen?
Nasaleze je zcela přírodní přípravek, proto ho mohou používat dospělí včetně těhotných a kojících žen a děti od 18 měsíců pod dohledem dospělé osoby.

Jak se Nasaleze Allergy používá?
Velmi jednoduše:

 1. Poklepejte dnem lahvičky o pevnou podložku, aby se prášek ocitl dole
 2. Před prvním použitím si otestujte tlak potřebný k získání správné dávky: lahvičku namiřte od sebe a zmáčkněte, správná dávka je prachový obláček vysoký cca 5 cm
 3. Jemně se vysmrkejte
 4. Lehkým stiskem ukazováčku si ucpěte jednu nosní dírku a do druhé aplikujte prášek stisknutím lahvičky
 5. Vyčkejte dvě vteřiny a jemně se nadechněte, aby se prášek v nose rozptýlil
 6. Vyměňte dírky a postup opakujte

Kdy a jak často Nasaleze Allergy aplikovat?
Nasaleze se snadno používá, účinek se objevuje během několika málo minut a přetrvává po celé hodiny. Použijte Nasaleze pokud možno před tím, než se budete pohybovat v prostředí se vzdušnými alergeny (např. pobyt venku, v přírodě, před úklidem, před kontaktem se zvířaty atd.), nebo při prvních příznacích alergie. Používejte tak často, jak potřebujete! Nasaleze je přírodní produkt a neobsahuje žádná léčiva. K zajištění dlouhotrvající ochrany použijte minimálně 3x denně pro zajištění celistvé gelové bariéry ve vašem nose. Ta je pro účinek klíčová, proto je třeba ji obnovovat např. po vysmrkání, silném kýchnutí apod.

Doplňující informace

Balení 800 mg odpovídá přibližně 200 aplikacím, což vystačí na 1 až 2 měsíce při každodenním užívání. Neobsahuje žádná léčiva, pouze přírodní složky.

Upozornění

Nepoužívejte přípravek v případě přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nepoužívejte přípravek, pokud je originální uzávěr poškozený. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Po každém užití lahvičku pevně uzavřete. Nedoporučuje se používat v případě obecné náchylnosti ke krvácení z nosu. Nepoužívejte společně s jinými nosními spreji, neboť Nasaleze může snížit jejich účinek. Při objevení nežádoucích účinků, které jsou velmi nepravděpodobné, se obraťte na svého lékaře. Vnikne-li vám prášek do očí, vypláchněte si je vodou. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu a teplotám nad 30 °C.

Složení

Jedna lahvička Nasaleze Allergy (800mg) obsahuje celulózový prášek, který vytváří tenkou gelovou vrstvu na sliznici nosní dutiny. Tato ochranná bariéra působí jako filtr, takže vzdušné alergeny nemohou vstoupit do těla a způsobit alergické potíže.

Zkuste také ostatní produkty značky Nasaleze, které jsou v kategoriích Zdravotnické prostředky, Zdravotnické potřeby a Spreje do nosu. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Spreje do nosu.

EAN5060045001337
ZnačkaNasaleze
Velikost balení800 mg
Cesta podání  Nasálně - do nosu
Forma  Sprej
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Na co je  Na alergii  Na rýmu
Vlastnosti  V těhotenství  Při kojení  Přírodní
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevNasaleze Allergy 800mg