Natucain (4 produktů)

Natucain - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Natucain ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Natucain lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Natucain Hair Activator 100 ml
5 / 4x
Skvělý produkt, použila jsem na doporučení a výsledky se opravdu dostavily. Chce to opravdu poctivě a pravidelně aplikovat, ale na místech kde vlasy chyběly jsou již nyní baby vlásky. Jsem maximálně spokojená, budu pokračovat v pravidelném udržovacím dávkování.
Recenze produktu: Natucain Brow Serum 6.2 ml
5 / 1x
Produkt na obočí, který pravdu funguje. Používám již 2 měsíc a jsem nadšená, kupuju i jako dárek kamarádkám a rodině. Moje obočí bylo vždycky vypelichané (díky častému trhání v minulosti). Nyní chloupky krásně rostou a je s ním méně práce. Chválí i moje kosmetička!
Recenze produktu: Natucain Lash Serum 3.9 ml
5 / 1x
Toto sérum je ZÁZRAK! Vyzkoušela jsem i jiné značky, bohužel bez výsledku. Natucain předčil všechna očekávání! Aplikuje se 2x denně, což není vůbec složité. Oči nedráždí ani neslepuje! Řasy jsou již po 4 týdnech pravidelného používání viditelně DELŠÍ!!! Neskutečné, výsledky vidí i moji známí. Doporučuju všem, je to opravdu zázračný produkt. Děkuju Natucain!!! <3
Recenze produktu: Natucain Hair Activator 200 ml
4.5 / 4x
Používám 10 týdnů, již jsou vidět nové vlasy.