Sůl na nohy s vůní měsíčku a rozmarýnu s deodoračním účinkem napomáhá zjemňovat části kůže na chodidlech a prstech. Koupel má osvěžující účinky a odstraňuje pocit těžkých nohou. Více informací
1ks skladem, Dnes od 08:00 u vás.Více informací
Pilulka Expresem již dnes od 08:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
+ ZSZ Nůžky na nehty silné SI-020 90 mm
+ Lilien krémové tekuté mýdlo Wild Orchid 1000 ml
Naturalis sůl na nohy s vůní měsíčku a rozmarýnu 1000 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktuSložení
Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Silica, Rosmarinus Officinalis Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, CI 19140, CI 15985.
Složení
Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Silica, Eucalyptus Globulus Leaf, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, CI 15985, CI 19140, Parfum
Zkuste také další výrobky značky Naturalis, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Sprcha a koupel a Přísady do koupele. Produkt je v slevě 17 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Soli do koupele.


