Nero Food Čokoláda 600 g

Nero FOOD je funkční nutričně vyvážená strava, která obsahuje vysoký obsah …

Zobrazit více

Nero FOOD je funkční nutričně vyvážená strava, která obsahuje vysoký obsah bílkovin, nízký obsah sacharidů a tuků, vyváženou kombinaci živin.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

99% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 302 zákazníků
Napsat hodnocení
5
298x
4
1x
3
1x
2
0x
1
2x
Příjemná chuť
100%
Spokojenost se složením
100%
Dobrá stravitelnost
100%

Nero FOOD je vyvinuto předními odborníky na výživu z oblasti potravinářství a biochemie. Princip Nero FOOD je založen na optimálním příjmu proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o speciální metodu, která funguje na muže i ženy, bez rozdílu věku. Pokud tělu cíleně omezíte sacharidy, vaše tělo přejde na náhradní zdroj paliva a tím jsou ketony. Ketony si tělo vytvoří z vlastních tukových zásob, proto je Nero FOOD tolik efektivní na hubnutí.

Prášková funkční nutričně vyvážená strava jako instantní nápoj určený k rychlé přípravě nutričního nápoje, rozmícháním ve vodě nebo odtučněném mléce. Jedna porce (30 g) = 1 odměrka se rozmíchá v 200 ml až 250 ml studené vody nebo odstředěného mléka. Nutriční nápoj se používá při redukčních dietách, především proteinových, pro obohacení stravy nezbytnými živinami (bílkoviny, vitaminy, minerály a stopové prvky). Lze použít i jako náhradu jednoho nebo dvou denních jídel.

Díky nízkému obsahu tuků a sacharidů je vhodný nejen při redukčních dietách, ale i pro obohacení stravy při sportovních aktivitách.

Dávkování

Zpravidla se užívají tři porce denně, ráno, v poledne a večer. Nepřekračujte denní dávku 3 porcí.

Složení

Bílkovinná složka (syrovátkový proteinový koncentrát, sojový proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát), glukomannan (konjak), směs vitaminů, minerálů a stopových prvků.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Nero, které naleznete v kategoriích Potraviny, Potraviny, nápoje a Nápoje. Produkt ohodnotilo 302 zákazníků a 99 % z nich by ho doporučilo. Výrobek teď koupíte se slevou 7 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Proteinové nápoje.

EAN8594179510504
ZnačkaNero
Forma  Prášek na výrobu nápoje
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  Bez přidaného cukru
Příchuť  Čokoláda
Velikost balení600 g
Originální názevNerodirnks Nero Food chocolate 600 g
Dodavatel na trhDafit
Země původuČeská Republika