Nestlé Health Science (11 produktů)

Společnost Nestlé Health Science, založená v roce 2011, je první z nové generace společností zaměřujících se na výzkum v oblasti zdraví. Naším cílem je přiblížit terapeutickou roli výživy dneška jak spotřebitelům, pacientům, lékařům a zdravotním …

 Zobrazit více

Společnost Nestlé Health Science, založená v roce 2011, je první z nové generace společností zaměřujících se na výzkum v oblasti zdraví. Naším cílem je přiblížit terapeutickou roli výživy dneška jak spotřebitelům, pacientům, lékařům a zdravotním sestrám, tak našim partnerům v oblasti zdravotnictví a změnit tak celý přístup k péči o zdraví v budoucnosti.

Prostřednictvím inovací a s využitím předních nejpokrokovějších vědeckých postupů se snažíme vybudovat nové odvětví nutričních terapií, založených na přirozeně bezpečných nutričních terapiích s přínosy pro život na příslušné úrovni kvality a s prokázanou klinickou a ekonomickou hodnotou pro zdravotnictví.

Nestlé Health Science - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nestlé Health Science ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nestlé Health Science lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Resource Protein Čokoládový perorální roztok 4 x 200 ml
5 / 4x
oproti jiným přípravkům, nechutná tak uměle a hutně
Recenze produktu: Resource 2.0 kcal Fibre Vanilkový perorální roztok 4 x 200 ml
5 / 2x
Výborný doplněk.