NiQuitin Clear 14 mg - Fáze 2 nikotinové náplasti 7 ks

Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, …

Zobrazit více

Náplast uvolňuje nikotin a dochází k postupnému vstřebávání do kůže. Vhodné, chcete-li ze dne na den přestat kouřit a trvale se zbavit závislosti na nikotinu. Jedna náplast zažene chuť na cigaretu a abstinenční příznaky na 24h. Určeno pro 2. fázi odvykání kouření.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
100%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
80%
odvykání kouření

Náplasti NiQuitin Clear

 • Náplasti NiQuitin Clear jsou dobrým řešením pro kuřáky, kteří se rozhodli skoncovat s kouřením ze dne na den. Ideální řešení pro kuřáky, kteří chtějí dávkování pouze jednou denně
 • NiQuitin Clear je průhledná transdermální náplast. Jakmile si ji nalepíte, začne se z ní uvolňovat nikotin a vstřebávat se kůží do vašeho těla. Tento nikotin vám pomůže zmírnit touhu po kouření i abstinenční příznaky
 • Transdermální náplast NiQuitin Clear je jediná náplast s technologií optimálního uvolňování nikotinu po dobu 24 hodin, a umožňuje bojovat s nedostatkem nikotinu po celý den. Aplikace náplastí pomáhá po celých 24 hodin zvládnout touhu po první ranní cigaretě
 • Díky transdermálním náplastem NiQuitin Clear znásobíte vaši šanci přestat kouřit

Pro koho jsou určeny?

Používají se jako podpora odvykání kouření u dospělých kuřáků, tedy osob starších 18 let.

odvykání kouření

Podpořte svou snahu při odvykání kouření

Existuje spousta důvodů, proč přestat kouřit – zdraví, peníze, vaše okolí – a jakýkoli z těchto důvodů je dobrý. Cigaretu kouříte zhruba pět minut. Ale váš život vám zkrátí průměrně o 11–30 minut, což je delší doba, než po kterou jste si cigaretu užívali.

Pokud se můžete cigaret zbavit sami, je to samozřejmě ideální. Většině kuřáků se to však nepodaří, protože závislost na cigaretách a nikotinu je velmi silná.

V tomto případě je velmi vhodné svoji snahu podpořit vhodnými přípravky na odvykání kouření. A ideální je také obrátit se na svého lékaře nebo na některé z center pro závislé na tabáku či specializovanou lékárnu na odvykání kouření.

proč přestat kouřit

Jak správně náplasti používat?

test závisloti

Aplikace

Dospělí: 1 náplast denně. Náplast se jednoduše přilepí na čisté suché místo na kůži. Nová náplast se přikládá jednou denně vždy ve stejnou dobu, nejlépe krátce po probuzení a ponechává se na místě 24 hodin. Pro nalepení nové náplasti se volí vždy jiné místo na kůži. Na stejné místo se náplast položí nejdříve za 7 dní. Pokud Vám to vyhovuje, můžete náplast odstranit před spaním (asi po 16 hodinách) a novou náplast si nalepit po probuzení. Odstranění náplasti po 16 hodinách však snižuje účinek náplasti na chuť kouřit po probuzení.

pomůže zmírnit touhu po kouření
Pomůže zmírnit touhu po kouření

Upozornění

Transdermální náplast. Obsahuje nikotin, neužívejte s jinými přípravky obsahujícími nikotin. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

10 tipů, jak konečně dosáhnout vítězství

Proč chcete přestat kouřit?

 • První krok, který musíte udělat na vaší cestě za vítězstvím nad cigaretami, je uvědomit si pravý důvod, proč chcete přestat kouřit. Chce to vaše rodina? Naléhají na vás vaši přátelé? Nebo je stát se nekuřákem vaše vlastní přání? Chcete-li úspěšně přestat kouřit, musí to být vaše vlastní motivace, která vás pohání. Pomoci vám může, pokud si důvody sepíšete a vystavíte je na viditelném místě tak, aby vám připomínaly, proč jste se rozhodli přestat kouřit.

V jakých situacích kouříte?

 • Kouříte nejčastěji po jídle nebo večer v baru s přáteli? Připravte se na tyto situace, aby pro vás bylo snazší se s chutí na cigaretu vyrovnat. V prvních dnech bez cigarety se kritickým chvílím snažte vyhnout úplně a připravte si náhradní řešení pro situace, kdy jste byli zvyklí kouřit. Jedním z příkladů může být vypití sklenice vody po jídle místo zapálení cigarety.

Stanovte si datum, kdy přestanete

 • Vyberte si den, kdy s kouřením přestanete a připravte se na něj. Vnímejte ho jako den, kdy začíná vaše svoboda a nový život bývalého kuřáka.

Zbavte se všeho, co vám kouření připomíná

 • Nenechte si vaše snažení zkazit věcmi, které vám kouření neustále připomínají. Zbavte se svých cigaret, popelníků a zapalovačů. Nezapomeňte je odstranit ze všech míst, kde jste zvyklí kouřit. Odstraňte také zápach z vašeho oblečení a domova.

Řekněte své rodině a přátelům, že přestáváte kouřit

 • I když je rozhodnutí přestat kouřit jen vaše, svěřte se s ním své rodině a blízkým, kteří vám mohou pomoci zůstat pozitivní a motivovaní v těžkých chvílích.

Dejte si písemný závazek, že přestáváte kouřit

 • Tím, že si svůj cíl napíšete, stane se pro vás závazným a bude vás více motivovat ve vašem snažení. Pokud ucítíte potřebu kouřit, připomeňte si svůj vlastní závazek a dodejte si sílu pokračovat. Nejjednodušší je použít papír, avšak pokud neradi píšete, nahrajte si zvukovou zprávu nebo si natočte osobní video.

Zapojte se do skupiny, komunikujte svoje rozhodnutí a svůj boj s cigaretami

 • Pokud budete svůj závazek sdílet s dalšími lidmi, může se pro vás jeho porušení stát daleko obtížnější. Vaši přátelé, ale i cizí lidé, vám mohou dodat podporu a připomínat, proč jste se rozhodli přestat kouřit. Zveřejněte své rozhodnutí na internetu. Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích nebo si založte svůj vlastní blog.

Vyberte si terapii

 • Zvolte si, zda přestanete kouřit ze dne na den nebo budete kouření postupně omezovat. Vyberte si, jaké léky či přípravky budete používat. S jejich výběrem vám může pomoci lékař či lékárník a měly by vždy odpovídat stupni vaší závislosti.

Nestyďte se vyhledat pomoc

 • Pokud na to sami nestačíte, vyhledejte odborné pracoviště (centra pro odvykání kouření) nebo navštivte specializovanou lékárnu. Odborníci vám mohou poradit efektivní a prokazatelně účinné strategie k podpoře odvykání kouření. Můžete také zavolat na Národní linku pro odvykání kouření (800 350 000), kde vám vyškolení konzultanti ochotně odpoví na veškeré dotazy spojené s kouřením a s odvykáním kouření.

Nevzdávejte se

 • I porušení plánu berte pozitivně a poučte se. Relaps je u kuřáků poměrně častý a většina potřebuje vícero pokusů, než definitivně přestane kouřit. Uvědomte si, že nejste zase zpátky na začátku! Zkusili jste, že můžete přestat kouřit alespoň na několik dní. Můžete se poučit z chyb, které se staly, zahrnout je do svého plánu a vzít je v úvahu při dalším pokusu.

Zkuste také další výrobky značky NiQuitin, které uvidíte v kategoriích Hlava a psychika, Léky a Odvykání kouření. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Odvykání kouření.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8594060895833
ZnačkaNiQuitin
SUKL kód0209773
ATCN07BA01
Velikost balení7 ks
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Transdermální náplast
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Nikotin
Originální názevNiquitin Clear 14mg 14mg/24h tdr.emp.7
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy