Ochlazování - dárky zdarma (0 produktů)

Venku i uvnitř je na padnutí. To horko mezi čtyřmi stěnami se už nedá snést a otevřená okna dávno nepomáhají? Tady je třeba zásah vyššího kalibru. Kategorie Ochlazování vás nečekaní zchladí. Vybírat můžete z produktů určených k ochlazení vašeho …

Zobrazit více

Venku i uvnitř je na padnutí. To horko mezi čtyřmi stěnami se už nedá snést a otevřená okna dávno nepomáhají? Tady je třeba zásah vyššího kalibru. Kategorie Ochlazování vás nečekaní zchladí. Vybírat můžete z produktů určených k ochlazení vašeho bytu, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného obytného prostoru. Máme pro vás stolní i stojanové ventilátory, ochlazovače vzduchu i mobilní klimatizace.

Roztočte to s ventilátorem

Pro vytvoření průvanu a osvěžení vzduchu v místnosti vám postačí klasický ventilátor. Postavte před něj misku s ledem nebo přes něj hoďte mokrou utěrku a o příjemné ochlazení máte postaráno.

Rozdíl mezi ochlazovačem vzduchu a klimatizací

Jednoduché pravidlo zní: Jestli je vlhkost vzduchu pod 45 %, volte ochlazovač. Jestli je vyšší, bude ideální sáhnout po klimatizaci. 

Ochlazovače vzduchu mívají také, na rozdíl od klimatizace, funkci ohřívání či zvlhčování vzduchu. Zejména zvlhčení vzduchu oceníte v horkých dnech, kdy chrání vaši sliznici i vysoušení pokožky. Doporučují se především do velmi suchých nebo prašných prostor.

Mobilní klimatizace bude dobrou volbou, pokud vás neuspokojila ani jedna z výše zmíněných možností. Přesto, že je pořízení klimatizace nákladnější, je to stále nejefektivnější způsob ochlazení bytu.

V této kategorii Ochlazování je k dispozici 8 produktů, u 1 z nich dostanete poštovné zdarma. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Midea a Sencor. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Midea stojanový ventilátor FS40-18BR.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Ochlazování jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Ochlazování. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Ochlazování seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.