Ochlazování - nejkvalitnější produkty (7 produktů)

Venku i uvnitř je na padnutí. To horko mezi čtyřmi stěnami se už nedá snést a otevřená okna dávno nepomáhají? Tady je třeba zásah vyššího kalibru. Kategorie Ochlazování vás nečekaní zchladí. Vybírat můžete z produktů určených k ochlazení vašeho …

Zobrazit více

Venku i uvnitř je na padnutí. To horko mezi čtyřmi stěnami se už nedá snést a otevřená okna dávno nepomáhají? Tady je třeba zásah vyššího kalibru. Kategorie Ochlazování vás nečekaní zchladí. Vybírat můžete z produktů určených k ochlazení vašeho bytu, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného obytného prostoru. Máme pro vás stolní i stojanové ventilátory, ochlazovače vzduchu i mobilní klimatizace.

Roztočte to s ventilátorem

Pro vytvoření průvanu a osvěžení vzduchu v místnosti vám postačí klasický ventilátor. Postavte před něj misku s ledem nebo přes něj hoďte mokrou utěrku a o příjemné ochlazení máte postaráno.

Rozdíl mezi ochlazovačem vzduchu a klimatizací

Jednoduché pravidlo zní: Jestli je vlhkost vzduchu pod 45 %, volte ochlazovač. Jestli je vyšší, bude ideální sáhnout po klimatizaci. 

Ochlazovače vzduchu mívají také, na rozdíl od klimatizace, funkci ohřívání či zvlhčování vzduchu. Zejména zvlhčení vzduchu oceníte v horkých dnech, kdy chrání vaši sliznici i vysoušení pokožky. Doporučují se především do velmi suchých nebo prašných prostor.

Mobilní klimatizace bude dobrou volbou, pokud vás neuspokojila ani jedna z výše zmíněných možností. Přesto, že je pořízení klimatizace nákladnější, je to stále nejefektivnější způsob ochlazení bytu.

V této kategorii Ochlazování je k dispozici 7 produktů, u 1 z nich dostanete poštovné zdarma. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Midea. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Midea Smart ventilátor a čistička vzduchu AMS150-PBW.

Midea Smart ventilátor a čistička vzduchu AMS150-PBW

Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.

Midea aroma věžový ventilátor FZ10-21ARBW

Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.
Midea stojanový ventilátor FS40-18BR

Midea stojanový ventilátor FS40-18BR

Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.
Midea stojanový ventilátor FS40-20M

Midea stojanový ventilátor FS40-20M

Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.
Midea stolní ventilátor FT40-21M

Midea stolní ventilátor FT40-21M

Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.
Banner
Ochlazování - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ochlazování - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ochlazování - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Concept OV5210 Ochlazovač vzduchu
5 / 1x
Výkoné jako klimatizace to rozhodně není, ale díky režimu s vodou dělá docela příjemné klima v místnosti. Takže spíše než ochlazení se koná jakési zvlhčení, podle teploměru klesla teplota v místnosti pouze o jeden stupeň a to pouze krátkodobě, ale i přes to bylo v místnosti s tímto přístrojem příjemňeji, než když Vám běží klasický ventilátor. Co se týče ventilátru tak ten je opravdu velice výkony, kam se hrabe vrtule a na první dvě rychlosti ze čtyř prakticky nic neslyšíte. Na Max to je opravdu brutal fičák. Já jsem s přísroje hodně spokojený a přítelkyně též a určitě tento výrobek má význam místo obyčejného ventilátoru, ale berte na vědomí, že to není klimatizace, ale ani filtrace ikdyž částečně máte vzduch přefiltrován.
Recenze produktu: Sencor Mobilní klimatizace SAC MT9013C
5 / 1x
Všechno ok, s produktem jsem spokojena. Pracuje tak, jak má. Místnost ochladí i o 10 a více stupňů. Trochu hlucnejsi, ale to jsou ty mobilní většinou všechny.
Recenze produktu: Tristar VE-5865 Ventilátor sloupový 76 cm s DO
5 / 2x
Super, jen je trooošilinku hlučnější
Recenze produktu: Sencor Ochlazovač vzduchu SFN 9011SL
5 / 2x
Ok
Recenze produktu: Sencor SAC MT1230C Mobilní klimatizace
5 / 1x
I'm ready to face the succeeding summers with this one!
Recenze produktu: Xiaomi Mi SMART 2 Stojanový ventilátor
5 / 2x
Velmi spokojený
Recenze produktu: Sencor Autochladnička SCM 2224BL-EUE3
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Sencor SFN 5040BL stojanový ventilátor
5 / 1x
Spokojenost veliká
Recenze produktu: Tristar Ventilátor stojanový VE-5899 40 cm s DO
4.7 / 3x
Dobrá věc
Recenze produktu: Sencor Stolní ventilátor SFE 2310WH
4.5 / 2x
Trochu hlučný a zadrhávající se v otáčivém pohybu.

Produkty z kategorie Ochlazování jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Ochlazování seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Kategorii Ochlazování jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.