Olynth (6 produktů)

olynth

Potřebujete rychlou úlevu od rýmy? 

OLYNTH® přináší rychlou a účinnou úlevu od ucpaného nosu. Je dostupný ve formě nosního spreje. Snižuje otok nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Urychluje také uvolnění hlenů při zánětu vedlejších nosních dutin a při zánětu Eustachovy trubice doprovázeného rýmou. OLYNTH® HA navíc obsahuje pomocnou látku kyselinu hyaluronovou ve formě sodné soli, která napomáhá zvlhčení nosní sliznice. OLYNTH® PLUS po­zitivně ovlivňuje a podporuje přirozené procesy hojení a tedy regeneraci nosní sliznice.

olynth
ryma

Rýma

Je zánětlivé onemocnění sliznice nosní dutiny. Většinou (až v 90 % případů) je způsobeno virovou infekcí, méně často působením aler­genů nebo bakterií. Vysoušení sliznice a oslabení organizmu umožňuje pronikání virů do organizmu a vznik zánětu. Průnik vnějších škodlivých činitelů do organizmu spouští obranné reakce našeho imunitního systému. Zpočátku se tvoří tekutý hlen, který s postupem infekce houstne. Cévky nacházející se v nosní sliznici se rozšiřují, což způsobuje otok a následný pocit ucpání nosu a potíže s dýcháním nosem. Nos pomůže uvolnit, pokud z něj odstraníme přebytečný hlen a v něm obsažené viry. Uvolněné dýchací cesty umožňují volné dýchání ve spánku, jehož kvalita je velmi důležitá pro regeneraci organizmu. Zvlhčená nosní sliznice výrazně usnadňuje dýchání při rýmě a rovněž snižuje nebezpečí pronikání virů do organizmu.

Ke snížení otoku
nosní sliznice

Urychluje také
uvolnění hlenů

Pro děti
i dospělé

Rychlý nástupu účinku obvykle za 5 – 10 minut

olynth

Rýma u dětí

Objeví-li se u dítěte rýma, věnujte mu zvláštní pozornost a odpovídající péči. Dětský nos je citlivější a jeho anatomie se od dospělého liší. Nosní kanálky jsou úzké, a proto i nepatrný otok nosní sliznice způsobuje problémy s dýcháním nosem. Odlišná anatomie Eustachovy trubice (je kratší, má vodorovnou orientaci a je stále otevřená) přispívá k šíření infekce – více než 60 % infekcí horních cest dýchacích u dětí vede k akutnímu zánětu středního ucha. Velmi důležité je proto užití léků, které rychle uvolní nos a umožní volné dýchání nosem a odstranění hlenu. Zároveň se tím pomáhá snížit riziko závažných komplikací, jako je například zánět středního ucha, zánět dutin a zánět průdušek.

ryma
olynth
olynth
olynth

OLYNTH® 1 mg/ml nosní sprej, roztok

Při rýmě dochází k dýchacím obtížím způsobeným otokem nosní sliznice a nadměrnou tvorbou hlenu. OLYNTH® 1 mg/ml nosní sprej, roztok rychle uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a umožňuje odvod nahromaděného hlenu. Nástup účinku již od 5 minut.
 

Koupit  

olynth

OLYNTH® HA 1 mg/ml, nosní sprej, roztok

Ucpaný nos a vysušená sliznice podporují šíření infekce v organizmu. Pravidelné čištění a zvlhčování nosu zpříjemňuje dýchání a snižuje nebezpečí průniku virů do organizmu a rozvoje bakteriální infekce. OLYNTH® HA 1 mg/ml, nosní sprej, roztok rychle uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a zvlhčuje nosní sliznici. Tento přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou ve formě sodné soli. Zároveň neobsahuje konzervační látky a může se používat 1 rok po otevření.

 

Koupit  

olynth
olynth
olynth

OLYNTH® HA                                

0,5 mg/ml, nos­ní sprej, roz­tok

Používání nosních sprejů u dětí je důležité, protože uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, čímž umožňují snadné dýchání pro dítě během dne i noci. Uvolněním vedlejších nosních dutin se může předejít výskytu možných komplikací, jako je těžký zánět středního ucha.
 

Koupit  

olynth

OLYNTH® PLUS 0,5 mg/ml 
+ 50 mg/ml nos­ní sprej, roz­tok

Uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení poraněné nosní sliznice a zároveň nosní sliznici chrání. Nosní sliznice dětí během rýmy potřebuje rychlou a šetrnou péči. Rýma může způsobit vysušení nosní sliznice, což může následně vést ke vzniku malých ranek. Je proto důležité dětský nos pravidelně čistit a podpořit proces hojení. OLYNTH® PLUS 0,5 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok rychle uvolní ucpaný nos a díky dexpanthenolu podporuje hojení malých ranek nosní sliznice.

Koupit  

olynth

Reklama na léčivý přípravek. Nosní sprej, roztok OLYNTH® HA 0,5 mg/ml, OLYNTH® HA 1 mg/ml, OLYNTH® 1 mg/ml obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a je určen k podání do nosu. Nosní sprej, roztok OLYNTH® PLUS 0,5 mg/ml + 50 mg/ml, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol a je určen k podání do nosu. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci. 
CZ-OL-2200088

Olynth - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Olynth ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Olynth lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Olynth Plus 0,5 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok pro léčbu rýmy u dětí od 2 let, 10 ml
5 / 3x
pre deti zatial najlepsi nosovy sprej, rychlo uvolni nos, dobre zlozenie latok
Recenze produktu: Olynth 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok pro léčbu rýmy u dětí od 2 let, 10 ml
5 / 6x
Funguje dobře
Recenze produktu: Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
4.9 / 70x
e
Recenze produktu: Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
4.9 / 53x
Je ideální pro téměř okamžitou úlevu od ucpaného nosu. Doporučuji.
Recenze produktu: Olynth Plus 1 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok pro léčbu rýmy u dospělých a dětí od 6 let, 10 ml
4.7 / 13x
Po prvýkrát, keď som si sprej kúpila, bolo to fajn. Nos uvoľnilo, ale inak som žiaden iný rozdiel oproti konkurencii nezistila. Neviem, či si výrobca myslel, že si to nikto nevšimne, pretože som mala pocit, že tam dali len vodu. Nemalo to typickú horkú chuť a aj vôňa bola slabá. Myslela som si, že len zmenili receptúru a má to také byť. Ale aj slaná voda mala na môj nos viac účinku ako toto. Kúpila som 2 balenia, jedno pre muža. Ten nechce lieky vôbec a keď som ho donútila si dať tento sprej, nezabralo mu to vôbec. Potom sme skúsili obaja Olynth HA a obom nám do 30 sekúnd uvoľnilo nos. Pre mňa má Olynth Plus jediný rozdiel oproti vode - vysokú cenu. Určite si ho už nekúpim.
Recenze produktu: Olynth HA 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok pro léčbu rýmy u dětí od 2 let, 10 ml
4.2 / 5x
e