Opalovací krémy SPF 15 - Všechny typy pleti (10 produktů)

Opalovací přípravky s ochranným faktorem 15 jsou vhodné pro všechny, kteří se pyšní světlou až snědší pletí, hnědými vlasy a hnědou nebo šedozelenou barvou očí. Tito lidé patří do III. fototypu. Znamená to tedy, že se dobře opalují, ovšem spálení a …

 Zobrazit více

Opalovací přípravky s ochranným faktorem 15 jsou vhodné pro všechny, kteří se pyšní světlou až snědší pletí, hnědými vlasy a hnědou nebo šedozelenou barvou očí. Tito lidé patří do III. fototypu. Znamená to tedy, že se dobře opalují, ovšem spálení a zčervenání pokožky se i tak občas nevyhnou. <!--more-->Pokud i vy spadáte do této skupiny, pak budou opalovací přípravky s SPF 15 až 30 pro vás to pravé.

V kategorii Opalovací krémy SPF 15 si podle vás nejlépe vedou značky Eco Cosmetics a Sun Vital. Sháníte něco konkrétního z kategorie Opalovací krémy SPF 15?

Opalovací krémy SPF 15 - Všechny typy pleti - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Opalovací krémy SPF 15 - Všechny typy pleti ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Opalovací krémy SPF 15 - Všechny typy pleti lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray SPF15 150 ml
5 / 2x
kvalita
Recenze produktu: Australian Gold Spray Gel + Bronzer SPF15, 237 ml
5 / 4x
Výborný
Recenze produktu: Sun Vital Sun Vivaco SUN Bronz Opalovací máslo SPF20 s arganovým olejem 200 ml
5 / 33x
Dobře se roztírá a krásně voní
Recenze produktu: Vivaco Bio Přírodní opalovací mrkvové máslo SPF15, 150 ml
4.4 / 7x
Vydává se opět za přírodní a přitom obsahuje syntetické a v některých zemích dokonce zakázané látky. Není to od výrobce podraz, uvádět že je výrobek bio. Každý si nečte celé složení, věří když výrobce uvede že je to přírodní.
Recenze produktu: Sun Vital Sun Vivaco Opalovací olej s arganovým olejem SPF20 rozprašovací 200 ml
4 / 2x
supr

Podívejte se na produkty z kategorie Opalovací krémy SPF 15 seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Opalovací krémy SPF 15 seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Opalovací krémy SPF 15 najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.