Optifibre® (1 produktů)

Optifibre® pomáhá přirozenému a pravidelnému vyprazdňování

Vláknina obsažená v OptiFibre® vy­živuje střevní bakterie. Pokud mají střevní bakterie dostatek vlákniny, mohou se naplno věnovat svojí práci a zajistí vám tak dlouhodobě zdravé trávení. A to naprosto přirozenou cestou.

Optifibre

100% rostlinná vláknina

Nezatěžujte tělo chemií. I příroda umí pomoci s našim zažíváním. OptiFibre® je 100% rostlinná vláknina ve formě prášku, která se získává ze semen guarové rostliny.

Optifibre

Snadno se používá

Vláknina je plně rozpustná a můžete ji vmíchat do teplých i studených nápojů. Snadno se rozpouští také v měkkých pokrmech, jako je třeba jogurt nebo bramborová kaše.

Optifibre

Je chuťově neutrální

Žádná hořkost, kyselost ani podivná pachuť vám na jazyku nezůstane. OptiFibre® je chuťově neutrální. Chuť vašeho oblíbeného nápoje nebo jídla se nezmění.

Optifibre

Jak rozpustná vláknina účinkuje?

Vláknina = jídlo pro naše střevní bakterie

  • Naše střevní mikroflóra je tvořena miliardami bakterií
  • Zdraví prospěšné mikroby upravují naše trávení tak, aby nás netrápila zácpa ani průjem
  • K tomu, aby mohly bakterie naše zažívání správně regulovat, potřebují živiny. Mimo jiné třeba rozpustnou vlákninu. A právě tu jim můžete dodat přípravkem OptiFibre®

Co se děje v našich střevech?

  • Bakterie sídlící v tlustém střevě působí na vlákninu a spouštějí proces kvašení
  • Při něm vznikají mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které mají pro náš metabolismus zásadní význam. Ve střevě udržují přirozené kyselé prostředí, potlačují tvorbu nežádoucích bakteriálních kmenů a podporují obranyschopnost organismu
Jak rozpustná vláknina účinkuje?

Nečekejte, že se výsledky dostaví přes noc. Vláknina potřebuje nějaký čas, aby mohla trávení upravit do zdravé podoby. Z praxe ale víme, že OptiFibre® skutečně funguje a při pravidelném užívání po dobu nejméně 3 týdnů se dostavují první úspěchy a trávení se navrací do normálu. Je ale důležité, abyste přitom jedli různorodou a vyváženou stravu, dodržovali zásady zdravého životního stylu a nezapomínali na pohyb.

Optifibre

OptiFibre® je vhodný pro:

děti od 3 let

Děti od 3 let

těhotné a kojící ženy

Těhotné a kojící ženy

dospělé a seniory

Dospělé a seniory

Zkušenosti zákazníků

Jana

Na doporučení lékaře ho užíváme proti zácpě, Velmi pomáhá a doporučuji ho

Štěpánka

Výborná zcela rozpustná vláknina bez chuti a zápachu. Lze přidat do jakéhokoliv pokrmu. Funguje přesně tak, jak fungovat má

Zákaznice

Dcera měla dlouhodobé problémy se stolicí -zácpa, vyzkoušela jsem Optifibre a jsem maximálně spokojena. Nemá žádnou chuť ani nenabobtná, takže dcera nemá s užíváním žádný problém. Navíc se po pár dnech stolice upravila a dcera začala chodit každý den.

Antonín

super pomohlo mi.

Optifibre

Dostupné ve dvou variantách

Plechovka 125 g

Plechovka 125 g

Malá plechovka 125 g pro užívání na 2 týdny.

Plechovka 250 g

Velká plechovka 250 g pro užívání na 3 – 4 týdny.

Jak užívat

Jak užívat

  • OptiFibre® můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce
  • OptiFibre® můžete přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše.
  • Pokud přidáváte OptiFibre® do pití, používejte jen nesycené nápoje bez bublinek. 1 odměrku rozpustné vlákniny nasypte do 200 mililitrů tekutin
  • Pokud přidáváte přípravek do jídla, použijte 1 odměrku na 150 gramů pokrmu

Upozornění

OptiFibre® je potravina pro zvláštní lékařské účely určená pro řízenou dietní výživu při poruchách motility střev (zácpy nebo průjmu). Vhodnost užívání konzultujte se svým ošetřujícím lékařem nebo kvalifikovanou osobou v oblasti farmacie nebo klinické výživy. Přípravek není určen jako jediný zdroj výživy a musí být používán pod lékařským dohledem. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let věku. Současně dbejte na vyváženou a pestrou stravu, dodržujte pitný režim a pravidelný pohyb.

Optifibre

Optifibre® - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Optifibre® ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Optifibre® lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Optifibre® plně rozpustná vláknina 250 g
4.9 / 87x
Tento produkt je nástupom svojho účinku veľmi šetrný , ale spĺňa svoje poslanie. Hodnotím pozitívne.