Oscilační a rotační zubní kartáčky - Tužkové baterie (2 produktů)

Nic nezajistí tak důkladné vyčištění zubů jako elektrický kartáček. Výsledkem budou krásné bílé zuby a oslnivý úsměv. Elektrické (sonické nebo oscilační) kartáčky nejen účinně odstraňují zubní povlak, ale také masírují dásně, které jsou díky tomu pevnější a zdravější. Některé z nich disponují také režimem leštění a bělení k odstranění zabarvení zubů od kávy nebo červeného vína.

Zobrazit více

Nic nezajistí tak důkladné vyčištění zubů jako elektrický kartáček. Výsledkem budou krásné bílé zuby a oslnivý úsměv. Elektrické (sonické nebo oscilační) kartáčky nejen účinně odstraňují zubní povlak, ale také masírují dásně, které jsou díky tomu pevnější a zdravější. Některé z nich disponují také režimem leštění a bělení k odstranění zabarvení zubů od kávy nebo červeného vína.

Rozdíl mezi rotačními a oscilačními kartáčky

Rotační zubní kartáčky se odlišují od ostatních elektrických kartáčků specifickým principem fungování – zuby čistí pomocí kruhových pohybů. Vyznačují se kulatou hlavicí, která dokonale obklopí každý zub a dosáhne i na těžko dostupná místa. Čištění zubů je tak snadné a zároveň důkladné. Všeobecně kulatá hlavice zubního kartáčku velmi dobře přiléhá k povrchu zubů, čímž odstraňuje většinu plaku a zbytků potravy. Dokáže vyčistit i obtížně dostupná místa, jako například zadní plošky židlí.

Oscilačně-rotační (oscilační) kartáčky provádějí polorotační pohyb, tedy krouží v 90 stupňových kruzích tam a zpět. Štětiny kartáčku oscilují dovnitř a ven, aby důkladně obklopily každý zub a odstranily povlak. Nejefektivnější jsou kartáčky s 3D technologií, protože nabízejí 10 500 oscilačně-rotačních pohybů za minutu a 48 000 pulsních pohybů za minutu. Při jejich použití se již tedy nemusíte trápit komplikovanou technikou správného čištění zubů jako u manuálního nebo sonického zubního kartáčku. Jediné, co musíte udělat, je jemně přitlačit hlavici zubního kartáčku na povrch zubu, a po 2–3 vteřinách se přesunout na další.

Sonický nebo oscilační kartáček?

Pro srovnání, sonické zubní kartáčky mají hlavici zpravidla podlouhlého tvaru. Využívají vysokofrekvenční stíravý pohyb směrem nahoru a dolů – rychlá vibrace štětin rozproudí směs vody, slin a pasty, čímž odplaví rozrušený povlak a dostává se i do těžko přístupných míst. Sonický kartáček se většinou doporučuje lidem s podrážděnými a citlivými dásněmi.

Nelze jednoznačně říct, který systém fungování je lepší. Sonické kartáčky vibrují a rotační kartáčky oscilují. Vibrační pohyb sonických kartáčků ocení zejména lidé s citlivějšími zuby nebo problémy s dásněmi. Jsou totiž šetrnější než kartáčky rotační. Na druhou stranu, sonický kartáček nemá oproti oscilačnímu typu takovou účinnost v odstranění zabarvení na zubech (např. po kávě nebo červeném víně). Ať už si vyberete sonický nebo oscilační zubní kartáček, oba typy nabízejí celou řadu vymožeností, díky kterým bude každodenní čištění zubů příjemné a snadné.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Oral-B. Nejlépe hodnoceným produktem je Oral-B Pro Precision Clean Kartáčkové hlavy 4 ks. Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný výrobek, zkuste se podívat také na kategorie Náhradní hlavice na rotační zubní kartáčky, Oscilační a rotační zubní kartáčky pro dospělé a Oscilační a rotační zubní kartáčky pro děti.

ETA Dětský zubní kartáček Zubnička 129490070

Můžete mít dnes
359 Kč
Dárek: Při nákupu za 1 799 Kč nebo více a získejte kartáčky Smile jako DÁREK ZDARMA!

Jack n' Jill Elektrický zubní kartáček Buzzy Brush s melodií

Můžete mít za 8 dní ve čtvrtek 27. 6.
Dárek: Při nákupu za 1 799 Kč nebo více a získejte kartáčky Smile jako DÁREK ZDARMA!
Banner
Banner
Oscilační a rotační zubní kartáčky - Tužkové baterie - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Oscilační a rotační zubní kartáčky - Tužkové baterie ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Oscilační a rotační zubní kartáčky - Tužkové baterie lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Herbadent UBrush! Elektrický mezizubní kartáček
5 / 3x
Doporučuji
Recenze produktu: Oral-B Pro Kids Ledové království Elektrický zubní kartáček s designem
5 / 1x
Vse probehlo v poradku, rychle dodani
Recenze produktu: Oral-B Vitality Kids Elektický kartáček Frozen II + cestovní pouzdro
5 / 17x
Spokojená
Recenze produktu: Dr.Mayer Elektrický zubní kartáček GTS1050 růžový
5 / 3x
Zutní kartáček byl určen jako dárek pro dítě, které je velice spokojené a rádo si čistí zoubky.
Recenze produktu: Oral-B PRO 500
5 / 2x
spokojnost
Recenze produktu: Oclean X Ultra S Green sonický kartáček, zelený
5 / 1x
Kvalitní kartáček za rozumnou cenu. Připadám si jako bych měl v ústech sbíječku oproti předešlému sonickému kartáčku (concept), tím myslím, že tenhle má opravdu sílu.
Recenze produktu: Dr.Mayer KIDS zubní kartáček GTS1000K-P Pink
5 / 5x
Samozrejme používať v sprievode asistencie rodiča
Recenze produktu: Oral-B 3D White Kartáčková hlava CleanMaximiser 4 ks
5 / 2x
Super hlavice vhodné pre Oral-B kefky. Po každom použití má človek pocit kvalitne vyčistených zubov.
Recenze produktu: Oral-B Vitality D100 Black Elektrický zubní kartáček
4.9 / 26x
Velka spokojnost. Vyborny pomer kvalita a cena
Recenze produktu: Oral-B EB 18-4 3D White Luxe Náhradní hlavice 4 ks
4.9 / 7x
Doporučuji

Produkty z kategorie Oscilační a rotační zubní kartáčky jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Oscilační a rotační zubní kartáčky. Kategorii Oscilační a rotační zubní kartáčky jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.