Ovocňák (25 produktů)

Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých a slovenských surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

Ovocňák vyniká opravdovou a …

Zobrazit více

Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých a slovenských surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

Ovocňák vyniká opravdovou a intenzivní chutí. Ovoce se totiž zpracovává co nejrychleji po sklizni, v zimě se používá zmrazené, kdy si zachová potřebné množství vitamínů i chuti. Ovocňák je výrobek z Bílých Karpat, z míst s unikátními podmínkami. V nejnižších polohách se nacházejí úrodné půdy pro náročné hospodářské plodiny, na jižních svazích se daří vinné révě a ovocným stromům a v nejvyšších polohách už naleznete pouze pastviny pro ovce. Suroviny pro tvorbu moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů.

Mošty to začalo

Mošty byly prvním výrobkem Ovocňáku. Neobsahují žádnou přidanou vodu, sladidla ani jiné chemické látky: pouze čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny. 1 litr šťávy je vyroben z cca 1,6 kg ovoce a zeleniny. Mošty se vyrábí v  16 různých variantách, a to v rodinném  tří-, pěti- nebo desetilitrovém balení. Na popularitě dnes získávají hlavně praktičtější 200ml balení s uzávěrem anebo 250ml kapsy se sportovním uzávěrem takže se dítě ani dospělý nepolije!

Pak přišly přesnídavky

Druhou řadou jsou přesnídávky ve formě čistého ovocného pyré, vyráběného tradiční metodou, pasírováním. Tak zůstane v ovoci uchovaná vláknina. 1 kg pyré se vyrobí z asi 1,3 kg ovoce, které se pouze šetrně pasteruje při 82 °C. Nabídka dnes čítá již 9 variant. Přesnídávky známe nejspíše asi v šikovných 120gramových kapsičkách s bezpečnostním uzávěrem, ale dají se koupit i v třílitrovém nebo pětilitrovém balení s výčepním ventilem. Nebo novinka o velikosti 200g, která je určena větším dětem nebo dospělým jako regulérní svačina.

Je fajn, když se člověk nemusí zdržovat studováním etikety, protože ví, že se na značku může spolehnout a nekoupí rádoby zdravý a pro děti vhodný produkt, který je nakonec plný cukru a chemie. U Ovocňáku to bezezbytku platí. 

Product image

Ovocňák Mošt jablko-skořice 3 l

Můžete mít dnes209 Kč
Ovocňák - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ovocňák ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ovocňák lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Ovocňák Rakytníková šťáva 100% 250 ml
5 / 1x
Rakytník užíváme s manželkou už alespoň 3 roky a od té doby se nám různé virózy vyhýbají. Samozřejmě to není všemocné ale bolesti v krku jsou slaboučke oproti dřívějším průběhům. Samozřejmě nedodržuji dávkování, dávám si každé ráno jen na lžíci a ne co píšou na obalu. Vydrží na 2 měsíce v lednici. Každá sklenice je jiná, někdy je šťává sladčí a někdy pořádně kyselá ale stojí to za to.
Recenze produktu: Ovocňák Pyré Jablko-Mrkev 120 g
5 / 8x
OK
Recenze produktu: Ovocňák pyré Jablko-Jahoda 120 g
5 / 2x
Velmi oblíbený produkt pětiletého syna, který oceňuje, že víčka této dobroty může využít i dál k různým stavbám a hrám. Dobře vymyšleno.
Recenze produktu: Ovocňák pyré Jablko-hruška 120 g
5 / 8x
Krásné a praktické balení svačinky na cesty či na dětský hřiště. Ideální svačinka, kterou když dítě nesní hned, nabídnete díky zvobuuzavíratelnému obalu znovu a později. Chuť je vyvážená a obsahuje všechny důležité složky výživy.
Recenze produktu: Ovocňák plátky Jablko-Meruňka 20 g
4.8 / 31x
Je to skvělá a chutná svačinka na cesty i do práce. Plátky jsou vyrobeny ze 100% ovoce a neobsahují žádné barviva, konzervace a aroma. Vhodné i pro děti. Plátky jdou od sebe dobře oddělit a jíst samostatně, ale také se do chutné tyčinky můžete zakousnout pořádně v celku. Je vláčná, měkká a moc dobrá.
Recenze produktu: Ovocňák plátky Jablko-Černý rybíz 20 g
4.7 / 21x
Výborná svačinka pro děti na procházku nebo do parku. Kvalitní složení Ovocňáka ze 100% ovoce, vám zajistí skvělou a o vitamíny neochuzenou svačinu. Chuť je výrazná a nedrobí se, mohu nabídnout dítěti i do kočárku a nebude svačinka všude.
Recenze produktu: Ovocňák pyré jablko-višeň-aronie 200 g
4.7 / 22x
Skvělá chuť i složení. Vzhledem k velkému balení je i cena velice výhodná.
Recenze produktu: Ovocňák pyré jablko-švestka 200 g
4.7 / 22x
Vnučka byla spokojená
Recenze produktu: Ovocňák pyré jablko-zahradní směs 200 g
4.7 / 22x
Skvělé
Recenze produktu: Ovocňák plátky Jablko-Jahoda 20 g
4.7 / 21x
Chuťově výborné pásky vhodné jako zdravá svačinka na cesty.