Pákové kávovary - Nespresso (1 produktů)

Při používání pákového kávovaru se budete cítit jako ve vaší soukromé kavárně. V porovnání s plně automatickým kávovarem je náročnější na obsluhu. Většina neobsahuje mlýnek na kávu, proto je nutné používat již mletou kávu, nebo pokud jste opravdový …

Zobrazit více

Při používání pákového kávovaru se budete cítit jako ve vaší soukromé kavárně. V porovnání s plně automatickým kávovarem je náročnější na obsluhu. Většina neobsahuje mlýnek na kávu, proto je nutné používat již mletou kávu, nebo pokud jste opravdový milovník kávy, pořídit si zvlášť mlýnek na kávu, ve kterém si zrna pomelete sám těsně před přípravou kávy.

Umletou kávu následně nasypete do páky a zatlačíte. To, jak natlačíte kávu do páky ovlivňuje výslednou sílu a chuť kávy. Následně už přes páku protéká voda přes namletou kávu. Co se týče vody, tento typ kávovarů má obvykle i možnost nastavení teploty vody, abyste opravdu dosáhli požadovanou, plnou chuť kvalitní kávy. Systém na napěnění mléka vám umožní připravit si v pohodlí domova jakýkoliv kávový nápoj.

Pákové kávovary jsou tedy určeny všem, kteří si chtějí přípravu kávy opravdu vychutnat a přizpůsobit oblíbený šálek své chuti a preferencí.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Sencor Kávovar SES 4010SS Espresso.

Pákové kávovary - Nespresso - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pákové kávovary - Nespresso ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pákové kávovary - Nespresso lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: DeLonghi ECZ 351.BK Espresso
5 / 2x
Velmi jednoduché ovládání, snadná údržba
Recenze produktu: Sencor Kávovar SES 4050SS Espresso
5 / 2x
Za tu cenu splnil moje očekavani
Recenze produktu: Sencor Kávovar SES 4040BK Espresso
5 / 2x
Je super, že si člověk může doma udělat cappucino, anebo latte. Jen mě u kávovaru mrzí, že je z valné většiny plastový, měla jsem kapslový kávovar od Nespressa a byl ohledně materiálu lepší. Mrzí mě u Sencoru, že k tomu kávovaru nedal na spodek kávovaru nějaké protiskluzové tečky, nebo něco, protože manipulace je horší - při vysouvání páky s logrem se musí držet celý kávovar... Což za tu cenu by to mohlo být i v tom standartu, aby tělo bylo těžší a člověk mohl páku s kávou dělat jen jednou rukou a nedržet celý kávovar.
Recenze produktu: ECG Pákový kávovar ESP 20501 Iron
5 / 1x
Tenhle malíček krásné vyjde ke jakoukoliv kuchyň. Zatím funguje tak jak to má, nemám na co stěžovat, plní moje požadavky na sto procent.
Recenze produktu: Princess 249415 Pákový kávovar 3v1
5 / 2x
Standardní přístroj pro běžné použití.

Produkty z kategorie Pákové kávovary jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Pákové kávovary. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Pákové kávovary seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.