Vitabalans Paramax Rapid 1 g k vnitřnímu užití 15 tablet

Vitabalans Paramax Rapid 1 g k vnitřnímu užití 15 tablet

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy.

PILULKA CENA
59 Kč
Cena za 1 tabletu: 3,93 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
80 %
Má výhodné balení
80 %
Komfort při užívání
80 %
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
80 %
Má výhodné balení
80 %
Komfort při užívání
80 %

Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Dávkování

Vždy užívejte Paramax Rapid přesně podle pokynů příbalové informace.
Dospívající od 15 let a dospělí: užívají 1/2 tablety až 1 tabletu 1 - 4 krát denně. Jednotlivou dávku 1000 mg mohou užívat osoby s hmotností vyšší než 60 kg. Pro osoby s hmotností do 60 kg je vhodná dávka 1/2 tablety.

Kontraindikace

Neužívejte přípravek Paramax Rapid, jestliže jste přecitlivělý na kteroukoliv látku tohoto přípravku. Přípravek není určen pro děti a dospívající do 15 let.

Upozornění

Pokud nedojde u horečnatých onemocnění do 3 dnů ke zlepšení příznaků (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem. Tento lék užívejte bez porady s lékařem proti bolesti nejdéle 7 dnů. Jestliže jste užil(a) více přípravku, než jste měl(a): Při předávkování nebo při náhodném požití přípravku dítětem vyhledejte neprodleně svého lékaře nebo nejbližší zdravotnické zařízení. Tento leták, případně zbylé tablety vezměte sebou, aby lékař věděl, co jste užil(a). Jestliže jste zapomněl(a) užít PARAMAX Rapid 1g: Nezdvojujte následující dávku, abyste doplnil(a) vynechanou dávku. Užijte obvyklou dávku přípravku, jakmile si vzpomenete, a pak pokračujte v obvyklém dávkování v časových odstupech uvedených výše.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Složení

Léčivou látkou je paracetamolum. Výrobek obsahuje pomocné látky povidon, mikrokrystalickou celulosu, sodnou sůl karboxymethylškrobu, kyselinu stearovou 50% a magnesium-stearát.

Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také další výrobky značky Vitabalans, které naleznete v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Menstruace a menopauza.

EAN: 6410530089910
Značka: Vitabalans
Produktová řada: Vitabalans oy Paramax
SUKL kód: 0201323
ATC: N02BE01
Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, anilidy
Velikost balení: 15 tablet
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Váha: >60 kg
Účinná látka: Paracetamol
Originální název: Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 15x1000mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
80 %
Má výhodné balení
80 %
Komfort při užívání
80 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 6410530089910
Značka: Vitabalans
Produktová řada: Vitabalans oy Paramax
SUKL kód: 0201323
ATC: N02BE01
Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, anilidy
Velikost balení: 15 tablet
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Váha: >60 kg
Účinná látka: Paracetamol
Originální název: Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 15x1000mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Vitabalans Paramax Rapid 1 g k vnitřnímu užití 15 tablet

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.