Nejlepší Párové vibrátory ❤️ - Plast (1 produktů)

Představujeme vám populární hračku pro dospělé, která spojí vaši intimitu v jedno. Doslova. Párový vibrátor je navržen tak, aby prohloubil vaše společné vzrušení při milování. Díky promyšlenému tvaru a příjemným vibracím dokáže stimulovat jak …

Zobrazit více

Představujeme vám populární hračku pro dospělé, která spojí vaši intimitu v jedno. Doslova. Párový vibrátor je navržen tak, aby prohloubil vaše společné vzrušení při milování. Díky promyšlenému tvaru a příjemným vibracím dokáže stimulovat jak partnerku, tak partnera zároveň. A jak to celé funguje?

Co umí párový vibrátor?

Klasický párový vibrátor má tvar písmene U. Jedno rameno pracuje zvenčí a stimuluje klitoris. Druhé, o něco užší rameno, se zasouvá do vagíny a dráždí, jak partnerčin bod G, tak partnerův penis při samotném sexu. Jsou tedy stimulovány dohromady tři erotogenní zóny. Intenzivní zážitek si muži užívají i díky těsnému pocitu, který párový vibrátor způsobuje. Do toho si ještě přimyslete vibrace v rytmu přirážení a máte perfektní sex „jako z učebnice“. 

Některé modely jsou na dálkové ovládání, jiné se ovládají pomocí mobilní aplikace. Tento typ vibrátoru proto může využít pouze sama partnerka. Díky minimalistickému a diskrétnímu provedení se nikdo nemusí dozvědět, že se zrovna oddává lechtivému potěšení.

Vzrušující výhody

  • Jste v tom spolu. Párový vibrátor je tu totiž pro oba. Dechberoucí orgasmy si konečně můžete užívat najednou. 
  • Láska i na dálku. Většina vibrátorů pro páry disponuje dálkovým ovládáním. Zapojte do hry fantazii. 
  • Silné vibrace. Pro dokonale intenzivní pocit, kterému podlehnete. Váš milostný život už nikdy nebude jako dřív. 

Párový vibrátor je perfektní volbou pro jakoukoli dvojici, která chce zažít něco nového a okořenit si tak milostné hrátky. Patříte mezi ně i vy?

V kategorii jménem Párové vibrátory je k dispozici 11 výrobků, u 3 můžete mít poštovné zdarma. Nejlépe hodnoceným produktem je We-vibe Vibrátor - Sync 2 růžový. Uživatelé hodnotí nejlépe značky We-vibe a Pretty Love.

Pretty Love Párový vibrátor Bill

NedostupnéDetail
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč
Banner
Banner
Nejlepší Párové vibrátory ❤️ - Plast - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Párové vibrátory ❤️ - Plast ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Párové vibrátory ❤️ - Plast lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: We-vibe Vibrátor - Sync 2 fialový
5 / 1x
Veľká spokojnosť
Recenze produktu: Svakom Dárkový balíček
5 / 1x
Skutečně krásný dárek pro vaši drahou polovičku.
Recenze produktu: Pretty Love Párový vibrátor Bill
5 / 2x
Příjemná hračka pro páry ;-)
Recenze produktu: Satisfyer Párový vibrátor Double Joy Connect černý
3.8 / 9x
Ze začátku jsem byla naprosto nadšená co vše umí a jak je propojen s aplikací. Hrozně jsem se těšila na vyzkoušení. Pak přišlo zklamání. Pro partnera byl velmi nepříjemný, špatně se tam s ním vešel a při každém pohybu vyjel celý ven. takže asi používat nebudeme. Možná sama.
Recenze produktu: Satisfyer Párový vibrátor Double Joy Connect fialový
3.8 / 9x
Všetko v poriadku, som za tú cenu maximálne spokojná
Recenze produktu: Pretty Love Párový vibrátor Algernon
3 / 2x
Zařízení nefunguje.

Podívejte se na produkty z kategorie Párové vibrátory seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Párové vibrátory jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Párové vibrátory seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.