Pedálové pomůcky (7 produktů)

Pedálové pomůcky pomáhají v rehabilitaci dolních končetin, k procvičení svalů u osob v rekonvalescenci a u osob se sníženou pohybovou schopností. Pedály jsou snadno přemístitelné, vynikají stabilní základnou a jejich síla odporu je plynule …

Zobrazit více

Pedálové pomůcky pomáhají v rehabilitaci dolních končetin, k procvičení svalů u osob v rekonvalescenci a u osob se sníženou pohybovou schopností. Pedály jsou snadno přemístitelné, vynikají stabilní základnou a jejich síla odporu je plynule nastavitelná. Pro snadné a bezpečné cvičení jsou pedály vybaveny praktickými uchy, která pomáhají chodidla pevně udržet v pedálech. Některé modely jsou navíc vybaveny digitálním displejem s ukazatelem aktuálních otáček a spálených kalorií.

Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Yves Rocher, DMA a Allnature. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Yves Rocher Parfémová voda PLEIN SOLEIL 100 ml.

Pedálové pomůcky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pedálové pomůcky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Pedálové pomůcky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pedálové pomůcky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Pedálové pomůcky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.