Pevné tejpovací pásky (5 produktů)

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Hartmann. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Hartmann Páska fixační pro taping Omnitape 3.75 cm.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Hartmann. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Hartmann Páska fixační pro taping Omnitape 3.75 cm.

Pevné tejpovací pásky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pevné tejpovací pásky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pevné tejpovací pásky lidé hodnotí na 80 %
Recenze produktu: KineMAX Neelastický tejp Full C 5 cm x 10 m
4.7 / 3x
spokojná som
Recenze produktu: KineMAX Cross Tape křížový tejp vel. S 180 ks
4.3 / 3x
Neviem, či to zaberá, pokiaľ to neviete používať, nepoužívať! Nechajte to na odborníkov!
Recenze produktu: KinesioMAX Tejpovací páska neelastická 2.5cm x 10m
3.5 / 2x
"Díky důmyslnému vroubkovanému zastřižení je tejp při aplikaci lehce odtržitelný a to i bez použití nůžek." Zavádějící informace, nebo spíše nepravdivá. Při aplikaci tejp neodtrhnete ani kdybyste to zkoušely celý den, takže nůžky jsou potřeba. Přeci jen to je 95% bavlna. Lepidlo na vroubkách je opravdu slabé, tudíž nepřilnou ke kůži a mohou tak při zavadění o oblečení strhnout celý tejp
Recenze produktu: KinesioMAX Tejpovací páska neelastická 4cm x 10m
3.5 / 2x
osvědčená páska, nenechává lepidlo, pevná, neodlepuje se

Podívejte se na produkty z kategorie Pevné tejpy seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Pevné tejpy jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Pevné tejpy jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.