Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Užívejte si 12 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.* IPL epilátor …

Zobrazit více

Užívejte si 12 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.* IPL epilátor Philips Lumea Advanced umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Hladká pokožka bez chloupků až na 12 měsíců.*

 

Nejméně 85% redukce chloupků po 3 ošetřeních**

 

Rozlučte se s chloupky a užívejte si dokonale hladkou pokožku až po dobu 12 měsíců!* Spolehlivý epilátor Philips Lumea IPL 7000 vytvořený ve spolupráci s dermatology je určený k bezpečnému a bezbolestnému odstranění chloupků v domácím prostředí. Přístroj využívá integrovaný senzor odstínu pokožky pro ještě větší šetrnost. Aplikace intenzivního pulzního světla na pokožku je snadná a nezpůsobuje začervenání pokožky ani vznik pupínků.
 

 • Až 12 měsíců hladká pokožka bez chloupků*
 • Profesionální IPL technologie vyvinutá s dermatology
 • Jednoduché, bezpečné a bezbolestné použití
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea IPL 7000 | Technologie Philips Lumea IPL
Philips Lumea IPL 7000 | Technologie Philips Lumea IPL

Technologie IPL

Ošetření pokožky metodou IPL (Intense Pulsed Light) je snadné, bezbolestné a nezpůsobuje podráždění pokožky ani vznik pupínků. Intenzivní světelné záblesky aplikované na pokožku pronikají až ke kořínkům chloupků a přerušují jejich růstovou fázi. Při pravidelném používání IPL epilátoru v doporučených intervalech pak chloupky postupně slábnou, vypadávají a jejich celkový počet se snižuje.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Co to je IPL?

IPL (Intense Pulsed Light) je technologie světelného ošetření, která se často používá pro trvalé odstranění chloupků a také pro ošetření různých kožních problémů. Principem IPL je využití širokospektrálního světla, které je emitováno krátkými světelnými pulsy. Tento světelný pulz proniká do kůže a cíleně působí na melanin (pigment vlasů) nebo krevní cévy v kůži.

 

Při ošetření IPL zařízením je světelný pulz absorbován pigmentem vlasů nebo cévách v kůži, což vede k jejich zahřátí. Tímto zahřátím se cílené vlasy nebo cévy selektivně zničí, zatímco okolní tkáň zůstává nedotčená. Postupem času se opakovaným používáním IPL zařízení redukuje růst chloupků nebo se zlepšuje stav kožních problémů.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Senzor odstínu pokožky

IPL epilátor Philips Lumea IPL 7000 využívá vestavěný senzor odstínu pokožky pro maximální šetrnost. Pokud přístroj zjistí, že pokožka je příliš tmavá a pro metodu IPL tedy nevhodná, vysílání světelných impulzů automaticky přeruší.

Ošetření různých partií těla

S epilátorem Philips Lumea IPL 7000 se nechtěných chloupků zbavíte bez bolesti a snadno. Hodí se k ošetření větších ploch těla, jako jsou lýtka, paže, záda nebo břicho a lze jej použít i na oblast linie bikin nebo podpaží.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Bolí použití IPL?

Použití IPL (Intense Pulsed Light) zařízení, jako je Philips Lumea, by nemělo být bolestivé. Nicméně, každý člověk může mít odlišnou citlivost kůže a vnímání bolesti, a proto reakce na použití IPL zařízení mohou být individuální.

 

Většina uživatelů popisuje, že při použití IPL zařízení jako je Philips Lumea, cítí jen mírné pocity tepla nebo jemné štípání na kůži. Tyto pocity by měly být snesitelné a nepříliš nepříjemné. Pokud je použití příliš bolestivé nebo se vyskytnou neobvyklé reakce na kůži, je vhodné přestat s používáním a konzultovat to s lékařem nebo dermatologem.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Mobilní aplikace

K dokonale hladké pokožce vám pomohou i moderní technologie. Pro ty nejlepší výsledky využijte mobilní aplikaci Philips Lumea IPL, která je určená pro systémy iOS a Android a je dostupná zdarma. S její pomocí jednoduše naplánujete další ošetření v doporučených intervalech a nikdy na ně nezapomenete. Dozvíte se také celou řadu tipů a rad přímo pro vás a váš odstín pokožky.

Ověřená dlouhodobá účinnost

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká nejméně 3 měsíce*.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků a pokožky

Metoda odstranění chloupků intenzivním pulzním světlem je vhodná pro velmi širokou škálu odstínů pokožky, základním předpokladem pro bezpečné a efektivní použití IPL epilátoru je však dostatečně velký kontrast mezi pigmentem chloupků a odstínem pokožky. Přístroj dosahuje skvělých výsledků od tmavě blond chloupků po černé a od velmi světlé pokožky po tmavě hnědou. Ošetření se nedoporučuje pro velmi světlé, šedé a zrzavé chloupky ani pro velmi tmavou pokožku.

90denní garance vrácení peněz a rok záruky navíc

Epilátor Philips Lumea IPL 7000 je maximálně šetrný a výjimečně efektivní. Pokud s ním však z nějakého důvodu nebudete spokojeni, můžete své peníze získat zpět. Pro aktivaci 90denní záruky vrácení peněz stačí přístroj zaregistrovat na stránkách My Philips, a to do 21 dní od nákupu. Po registraci je také možné získat rok záruky navíc a navýšit ji na celkovou dobu 3 let.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

* Průměrná redukce chloupků po 12 ošetřeních: 86 % na nohou, 70 % v oblasti bikin, 67 % v podpaží.
** Měřeno na nohou, 67 % z 45 žen dosáhlo výsledku 85 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor

Jaké jsou výhody Philips Lumea?

Philips Lumea nabízí několik výhod, které mohou být při výběru tohoto zařízení důležité:

 

 • Trvalé odstranění chloupků: Philips Lumea je založen na technologii IPL (Intense Pulsed Light), která je klinicky ověřená a účinná při trvalém odstranění nežádoucích chloupků. Používání Philips Lumea může vést ke snížení růstu chloupků až o 85 % po průběhu 3 ošetření.
 • Bezpečnost a pohodlí: Philips Lumea je navržen s ohledem na bezpečnost a pohodlí uživatele. Je vybaven funkcemi, jako je integrovaný senzor kůže, který kontroluje vhodnost ošetření pro vaši specifickou pokožku, a různými režimy intenzity světla, které umožňují přizpůsobit ošetření individuálním potřebám.
 • Rychlost ošetření: Díky velkému světelnému oknu a rychlosti opakování pulzů můžete s Philips Lumea ošetřit velkou plochu pokožky rychle a efektivně. To usnadňuje ošetření rozsáhlých oblastí, jako jsou nohy nebo hladina, a šetří čas.
 • Nastavitelné režimy: Philips Lumea nabízí různé režimy ošetření, které vám umožňují přizpůsobit intenzitu světla podle vaší pokožky a citlivosti. To poskytuje větší kontrolu a komfort během ošetření.
 • Dlouhodobé úspory: Použití Philips Lumea v domácím prostředí může vést k dlouhodobým úsporám ve srovnání s pravidelným nákupem vosku nebo holením. Můžete si užívat hladkou pokožku bez nutnosti častého ošetřování.

Zkuste také ostatní výrobky značky Philips, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Epilátory a Elektro. Výrobek je v současnosti ve slevě 41 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie IPL epilátory.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8720689016766
ZnačkaPhilips
Produktová řadaPhilips Lumea
Pro  Pouze pro ženy
Počet programů5
Typ napájení  Síťové
Originální názevPhilips SC1994/00 Lumea Advanced IPL epilátor
Ke staženíNávod k použití