IPL epilátory (24 produktů)

IPL (Intense Pulsed Light) epilátor je zařízení na odstraňování nežádoucího ochlupení, které používá světelné pulzy k zničení kořínků ochlupení. Princip fungování je podobný jako u laserové epilace, ale místo jednoho silného laserového paprsku …

Zobrazit více

IPL (Intense Pulsed Light) epilátor je zařízení na odstraňování nežádoucího ochlupení, které používá světelné pulzy k zničení kořínků ochlupení. Princip fungování je podobný jako u laserové epilace, ale místo jednoho silného laserového paprsku používá IPL epilátor různé široké spektrum světla, které proniká do pokožky a zasahuje kořínky ochlupení.

Při použití IPL epilátoru se světelné pulzy vysílají na ochlupení v různých cyklech, aby se dosáhlo úplného zničení kořínků. IPL epilace je vhodná pro různé části těla, včetně nohou, podpaží, obličeje, zad a bikinové oblasti.

Výhody použití IPL epilátoru jsou následující:

  • Dlouhodobé výsledky: IPL epilace může způsobit trvalé odstranění ochlupení, což znamená, že se nebudou znovu objevovat.
  • Rychlost: IPL epilace může být rychlejší než jiné způsoby odstraňování ochlupení, jako je například voskování nebo depilace krémem.
  • Snadnost použití: IPL epilátory jsou relativně snadno použitelné, a to i v domácím prostředí.
  • Bezbolestnost: IPL epilace je obvykle bezbolestná a méně traumatická pro pokožku než jiné způsoby odstraňování ochlupení, jako je například holení.
  • Nicméně, je důležité si uvědomit, že IPL epilace může být účinná pouze na tmavším ochlupení a na světlejší pokožce. Naopak, na světlejším ochlupení a tmavší pokožce se může dosáhnout menší účinnosti a rizika nežádoucích účinků jsou vyšší. Proto je důležité pečlivě zvážit možnosti a poradit se s odborníkem před použitím IPL epilátoru.

V této kategorii IPL epilátory je k dispozici 24 produktů, u 1 získate dopravu až domů zdarma. Uživatelé si oblíbili značky Braun. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Braun Epilátor IPL Silk expert Pro 3, PL3020. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Braun IPL.

Banner

Braun Epilátor IPL Silk·expert Pro 5, PL5052

Můžete mít za 6 dní ve čtvrtek 25. 7.

Braun Epilátor IPL Silk·expert Pro 3, PL3122

Můžete mít za 6 dní ve čtvrtek 25. 7.

Beurer IPL 7800 s chlazením ošetřovaného místa

Můžete mít za 6 dní ve čtvrtek 25. 7.
5 090 Kč
IPL epilátory - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty IPL epilátory ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie IPL epilátory lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Philips Lumea Advanced SC1994/00 IPL epilátor
5 / 3x
Naozaj super produkt. Treba ale myslieť na to, ze neodstraňuje chĺpky, ale spomaluje ich rast.
Recenze produktu: Beurer IPL 8500 epilátor / 3 letá záruka
5 / 3x
Absolutní spokojenost. Uz po prvnim osetrení je znát zmena
Recenze produktu: Braun Silk Expert Pro 5 PL5154, IPL pro ženy, přístroj na dlouhodobé odstranění chloupků, bílá/zlatá
5 / 2x
super rychlé dodání - velmi příjemný kontakt - IPL zařízení je top, jak je popsáno. nejlepší poměr cena-výkon. určitě brzy znovu!
Recenze produktu: Philips Lumea Epilátor Advanced IPL BRI920/00
5 / 1x
Bohužel nemůžu hodnotit produkt jelikož je to vánoční dárek pro manželku. Ale věřim že bude nadmíru spokojená.
Recenze produktu: TrueLife BELLE IPL E3 epilátor
4.9 / 9x
Bezbolestivá a rychlá depilace.
Recenze produktu: Braun Epilátor Silk-expert PRO PL5054 IPL
4.9 / 33x
Nejlepší investice mého života! Kdo má tmavé chloupky, trápí ho po oholení "jahodové nohy" a v měsících, kdy chcete mít nohy odhalené, by jste se mohli holit každý den - neváhejte! Akumulátorové přístroje od konkurence nedoporučuji - při delším pobytu ve skříni bez používání, bez nabíjení, došlo k úplnému vybití a přístroj jsem mohla vyhodit (ano, částečně i mojí vinou, protože čtu manuály zásadně až po uplynutí záruční doby). Ani frekvence záblesků nebyla u konkurence taková. Chce to samozřejmě trochu trpělivosti, ale tento přístroj hodnotím jako zázrak.
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5149 IPL epilátor
4.9 / 33x
Doporučuji
Recenze produktu: Braun Silk-expert Pro PL5243 IPL epilátor
4.9 / 33x
Porovnanie cena kvalita a vykon je opodstatnene. Zariadenie splna moje ocakavania viac ako som dufala. Vrelo odporucam.
Recenze produktu: TrueLife BELLE IPL E5 epilátor
4.8 / 8x
Depilace rukou, nohou i dalších různých částí těla. Navíc to není nijak bolestné ani nepříjemné.

Produkty z kategorie IPL epilátory jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii IPL epilátory. Nebo se podívejte na produkty z kategorie IPL epilátory seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.