Physiomer (5 produktů)

Produkty Physiomer jsou určeny nejen malým dětem, ale také dospělým. Zejména v období chřipek je dobré pravidelně preventivně proplachovat nos mořskou vodou a zbavit se tak virů a bakterií. Při rýmě je ideální hypertonický roztok Physiomer, který …

 Zobrazit více

Produkty Physiomer jsou určeny nejen malým dětem, ale také dospělým. Zejména v období chřipek je dobré pravidelně preventivně proplachovat nos mořskou vodou a zbavit se tak virů a bakterií. Při rýmě je ideální hypertonický roztok Physiomer, který uvolní ucpaný nos a umožní volně dýchat. K výběru jsou i kapesní balení (20 ml), které můžete mít po ruce po celý den.

Vzhledem k tomu, že jde o 100% přírodní nenávykové nosní spreje, mohou je dlouhodobě používat zejména lidé trpící na alergie, těhotné a kojící ženy.

Physiomer Baby 115 ml

Můžete mít v pondělí 25. 9.269 Kč

Physiomer Hypertonic 135 ml

Můžete mít v úterý 26. 9.319 Kč
Product image

Physiomer Express 20 ml

Skladem v úterý 26. 9.179 Kč
Physiomer - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Physiomer ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Physiomer lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Physiomer Hypertonic Nosní sprej 20 ml
5 / 2x
nič nepomohlo.
Recenze produktu: Physiomer Gentle Jet&Spray 135 ml
4.9 / 40x
bezva produkt při rýmě, přírodní pomáhá
Recenze produktu: Physiomer Baby 115 ml
4.9 / 66x
Perfektní produkt. Jsme moc spokojeni. Velmi rychlý účinek. Líbí se mi složení, díky kterému velmi rychle účinkuje a pomáhá i při potřebě odsávání hlenů u dítěte. Jsme moc spokojeni. Aplikace velmi snadná, zvládnou i malé děti.
Recenze produktu: Physiomer Hypertonic 135 ml
4.7 / 52x
používáme preventivně kvůli alergii