Physiomer (4 produktů)

Produkty Physiomer jsou určeny nejen malým dětem, ale také dospělým. Zejména v období chřipek je dobré pravidelně preventivně proplachovat nos mořskou vodou a zbavit se tak virů a bakterií. Při rýmě je ideální hypertonický roztok Physiomer, který …

Zobrazit více

Produkty Physiomer jsou určeny nejen malým dětem, ale také dospělým. Zejména v období chřipek je dobré pravidelně preventivně proplachovat nos mořskou vodou a zbavit se tak virů a bakterií. Při rýmě je ideální hypertonický roztok Physiomer, který uvolní ucpaný nos a umožní volně dýchat. K výběru jsou i kapesní balení (20 ml), které můžete mít po ruce po celý den.

Vzhledem k tomu, že jde o 100% přírodní nenávykové nosní spreje, mohou je dlouhodobě používat zejména lidé trpící na alergie, těhotné a kojící ženy.

Physiomer - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Physiomer ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Physiomer lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Physiomer Hypertonic Nosní sprej 20 ml
5 / 2x
nič nepomohlo.
Recenze produktu: Physiomer Eukalyptus 20 ml
5 / 3x
výborné, pomáha
Recenze produktu: Physiomer Gentle Jet&Spray 135 ml
4.9 / 40x
bezva produkt při rýmě, přírodní pomáhá
Recenze produktu: Physiomer Baby 115 ml
4.9 / 67x
super
Recenze produktu: Physiomer Baby hypertonic 60 ml
4.8 / 58x
Spokojna
Recenze produktu: Physiomer Hypertonic 135 ml
4.7 / 52x
používáme preventivně kvůli alergii
Recenze produktu: Physiomer Express 20 ml
1 / 1x
Bola som sklamaná účinkom. Akoby som si do nosa striekala "čistú vodu. Neuvolnil nos pri nadche. Oveľa lepšie mi zabera Muconasal, alebo Sanorin. Neporovnateľne lepšie