Pierre Fabre s.r.o.
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její …
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její výhodou je rychlost, jakou dokáží skloubit jejich vědecké, technické a obchodní znalosti v produkty a služby, které splňují očekávání zákazníků.
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Režim výdeje
Velikost
Druh vůně
Typy pleti
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Na co je
Na akné (15) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na hyperpigmentaci (1) Na jizvy (1) Na nadměrné pocení (1) Na ochranu před oxidačním stresem (6) Na odřeniny (1) Na opruzeniny (3) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (3) Na plenkovou dermatitidu (1) Na podrážděnou pokožku (6) Na popáleniny (4) Na stárnutí (3) Na svědění (2) Na tmavé kruhy (2) Na volné radikály (3) Na vrásky (7) Na zdravou kůži (2) Na záněty (1) Na čištění pleti (6) Pro péči o pokožku (8)
Odstín
Forma
Věk
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (7) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (5) 100% recyklovatelná nádoba (1) Recyklovatelné (3) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (13) Bez alkoholu (4) Bez barviv (1) Bez mýdla (6) Bez parabenů (3) Bez parfemace (31) Bez silikonu (1) Hydratační (43) Hypoalergenní (3) Na noc (1) Nekomedogenní (8) Ochranný (18) Proti vráskám (7) Regenerační (19) Revitalizační (5) Sensitive (26) UV filtr (11) Voděodolné (16) Vyhlazující (6) Zklidňující (23) Vyživující (10)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
769 Kč
538 Kč s
615 Kč s akcí: Sleva 20 %
Mlha SPF 30+ 150 ml
51,27 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
314 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100 ml
44,90 Kč / 10 ml
767 Kč959 Kč
-20 %
671 Kč s
Hyaluron Activ B3 Krém pro obnovu buněk 50 ml
191,80 Kč / 10 ml
383 Kč479 Kč
-20 %
335 Kč s
Micelární voda na odlíčení 400 ml
11,98 Kč / 10 ml
431 Kč539 Kč
-20 %
377 Kč s
XeraCalm Relipidační krém 200 ml
26,95 Kč / 10 ml
809 Kč
566 Kč s
647 Kč s akcí: Sleva 20 %
Sun Sprej pro děti SPF50+ 200 ml
40,45 Kč / 10 ml
469 Kč
328 Kč s
375 Kč s akcí: Sleva 20 %
Cleanance ComedoMed péče 30 ml
156,33 Kč / 10 ml
223 Kč279 Kč
-20 %
195 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
639 Kč
447 Kč s
511 Kč s akcí: Sleva 20 %
Hydrance Aqua-gel 50 ml
127,80 Kč / 10 ml
295 Kč369 Kč
-20 %
258 Kč s
XeraCalm Nutrition Mycí gel 500 ml
7,38 Kč / 10 ml
511 Kč639 Kč
-20 %
447 Kč s
Sun Ultra fluid Invisible SPF50 50 ml
127,80 Kč / 10 ml
809 Kč
566 Kč s
647 Kč s akcí: Sleva 20 %
Sun Sprej SPF30 200 ml
40,45 Kč / 10 ml
511 Kč639 Kč
-20 %
447 Kč s
Krém SPF 50+ bez parfemace 50 ml
127,80 Kč / 10 ml
727 Kč909 Kč
-20 %
636 Kč s
Hyaluron Activ Anti-age fluid SPF50, 40 ml
227,25 Kč / 10 ml
527 Kč659 Kč
-20 %
461 Kč s
Ultra fluid Radiance SPF50+ 50 ml
131,80 Kč / 10 ml
409 Kč
286 Kč s
327 Kč s akcí: Sleva 20 %
Intenzivní odličovač očí 125 ml
32,72 Kč / 10 ml
431 Kč539 Kč
-20 %
377 Kč s
XeraCalm A.D. Relipidační balzám 200 ml
26,95 Kč / 10 ml
789 Kč
552 Kč s
631 Kč s akcí: Sleva 20 %
Sunsimed Pigment 80 ml
98,63 Kč / 10 ml
Pierre Fabre s.r.o. - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pierre Fabre s.r.o. ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pierre Fabre s.r.o. lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: A-Derma Exomega Control Emolienční krém 200 ml
5 / 3x
Spokojenost, vyhovuje mi na atopickou pokožku.

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Čisticí mléko 200 ml
5 / 1x
Veľmi jemná štruktúra,citlivé k pokožke,žiadne negatívne reakcie pleti

Recenze produktu: Avène Avene A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém 30 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý krém, na tvári som videla rozdiel po prvej aplikácii. Veľmi dobrá textúra, na mňa dosť vysoká cena, bez zľavy tuším 30 euro.

Recenze produktu: Mousse nett clar Čistící zmatňující pěna 150 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná s produktom

Recenze produktu: Klorane BEBE Hydratační krém 200 ml
5 / 1x
Výborná značka a výborný produkt. Skôr na suchšiu pokožku.

Recenze produktu: Avène DermAbsolu Remodelační maska pro obnovu kontur - zralá pleť 50+, 75 ml
5 / 1x
Produkt ktorý funguje

Recenze produktu: Avène AVENE Spray SPF 30 200 ml
5 / 1x
- lahka a rychla aplikacia
- prijemna nevtierava vona
- ucinna ochrana

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Denní zklidňující krém SPF30 40 ml
5 / 2x
jsem spokojená, mám citlivou pleť
Nahoru





