Pierre Fabre s.r.o.
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její …
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její výhodou je rychlost, jakou dokáží skloubit jejich vědecké, technické a obchodní znalosti v produkty a služby, které splňují očekávání zákazníků.
Cena
Akce a slevy
Značky
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Forma1
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
375 Kč469 Kč
-20 %
Exomega CONTROL zvláčňující mycí gel 2v1 500 ml
9,38 Kč / 10 ml
375 Kč469 Kč
-20 %
328 Kč s
Cleanance ComedoMed péče 30 ml
156,33 Kč / 10 ml
295 Kč369 Kč
-20 %
258 Kč s
XeraCalm Nutrition Mycí gel 500 ml
7,38 Kč / 10 ml
719 Kč899 Kč
-20 %
629 Kč s
Cleanance ComedoMed Intenzivní sérum 30 ml
299,67 Kč / 10 ml
479 Kč619 Kč
-22 %
419 Kč s
Hydratační samoopalovací gel 100 ml
59,90 Kč / 10 ml
255 Kč319 Kč
-20 %
Exomega Control zvláčňující mycí gel 2v1 200 ml
15,95 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
Exomega Zklidňující čisticí gel 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
314 Kč s
XeraCalm Relipidační mléčný gel 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
519 Kč649 Kč
-20 %
454 Kč s
Cleanance Aqua gel zmatňující 50 ml
129,80 Kč / 10 ml
255 Kč319 Kč
-20 %
Bébé Jemný mycí gel na tělo a vlasy 500 ml
6,38 Kč / 10 ml
Pierre Fabre s.r.o. - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pierre Fabre s.r.o. ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pierre Fabre s.r.o. lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: A-Derma Exomega Control Emolienční krém 200 ml
5 / 3x
Spokojenost, vyhovuje mi na atopickou pokožku.

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Čisticí mléko 200 ml
5 / 1x
Veľmi jemná štruktúra,citlivé k pokožke,žiadne negatívne reakcie pleti

Recenze produktu: Avène Avene A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém 30 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý krém, na tvári som videla rozdiel po prvej aplikácii. Veľmi dobrá textúra, na mňa dosť vysoká cena, bez zľavy tuším 30 euro.

Recenze produktu: Mousse nett clar Čistící zmatňující pěna 150 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná s produktom

Recenze produktu: Klorane BEBE Hydratační krém 200 ml
5 / 1x
Výborná značka a výborný produkt. Skôr na suchšiu pokožku.

Recenze produktu: Avène DermAbsolu Remodelační maska pro obnovu kontur - zralá pleť 50+, 75 ml
5 / 1x
Produkt ktorý funguje

Recenze produktu: Avène AVENE Spray SPF 30 200 ml
5 / 1x
- lahka a rychla aplikacia
- prijemna nevtierava vona
- ucinna ochrana

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Denní zklidňující krém SPF30 40 ml
5 / 2x
jsem spokojená, mám citlivou pleť





