Pierre Fabre s.r.o.
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její …
Společnost Pierre Fabre Dermo-Cosmetics byla založena v průběhu 60. let. Perre Fabre je dynamicky rozvíjející se farmaceutická společnost, významná v oboru dermatologie a péče o pleť. Firma spolupracuje pouze s profesionály ve svém oboru a její výhodou je rychlost, jakou dokáží skloubit jejich vědecké, technické a obchodní znalosti v produkty a služby, které splňují očekávání zákazníků.
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Velikost
Druh vůně
Typy pleti
SPF – Ochranný sluneční faktor
Na co je
Na akné (3) Na dehydrataci (1) Na ekzémy (7) Na lupy (3) Na lupénku / psoriázu (1) Na ochranu před oxidačním stresem (3) Na odřeniny (1) Na opruzeniny (3) Na plenkovou dermatitidu (1) Na podrážděnou pokožku (4) Na popáleniny (4) Na růst vlasů (3) Na seboreu (1) Na svědění (5) Na volné radikály (1) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (4) Na zrohovatělou kůži (1) Pro péči o pokožku (1)
Forma
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (3) BIO (6) EKO (7) Vegan (19) Přírodní (31) Pro vegetariány (1) V těhotenství (1) Při kojení (1) Bez chemie (4) Bez konzervačních látek (11) 100% recyklovatelná nádoba (5) Recyklovatelné (6) Rozložitelnost v přírodě (2) Dermatologicky testováno (35) Bez alkoholu (6) Bez barviv (1) Bez mýdla (10) Bez parabenů (6) Bez parfemace (52) Bez silikonu (4) Bez sulfátů (SLS, SLES) (1) Chladivý (1) Hydratační (71) Hypoalergenní (5) Na noc (1) Nekomedogenní (12) Ochranný (29) Proti vráskám (7) Regenerační (36) Revitalizační (9) Sensitive (28) UV filtr (16) Voděodolné (24) Vyhlazující (6) Zklidňující (51) Vyživující (19)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
351 Kč439 Kč
-20 %
Kelual DS šampon redukce tvorby lupů 100 ml
43,90 Kč / 10 ml
375 Kč469 Kč
-20 %
Exomega CONTROL zvláčňující mycí gel 2v1 500 ml
9,38 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
314 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100 ml
44,90 Kč / 10 ml
223 Kč279 Kč
-20 %
195 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
567 Kč709 Kč
-20 %
Protect Mléko pro děti SPF 50+ 250 ml
28,36 Kč / 10 ml
351 Kč439 Kč
-20 %
Kertyol PSO creme redukční krém lupy 100 ml
43,90 Kč / 10 ml
375 Kč469 Kč
-20 %
Exomega Control zvláčňující sprchový olej 500 ml
9,38 Kč / 10 ml
295 Kč399 Kč
-26 %
Balzám chinin a BIO protěž alpská 200 ml
18,45 Kč / 10 ml
439 Kč549 Kč
-20 %
384 Kč s
Hydrance Hydratační krém 40 ml
137,25 Kč / 10 ml
335 Kč459 Kč
-26 %
Olej s mangem - vyživující pro suché vlasy 100 ml
41,90 Kč / 10 ml
319 Kč482 Kč
-33 %
Anaphase+ šampon - vypadávání vlasů 200 ml
19,95 Kč / 10 ml
655 Kč819 Kč
-20 %
573 Kč s
Cleanance A.H.A Exfoliační sérum 30 ml
273,00 Kč / 10 ml
391 Kč489 Kč
-20 %
342 Kč s
XeraCalm A.D relipidační mycí olej 400 ml
12,23 Kč / 10 ml
367 Kč459 Kč
-20 %
Šampon chinin a BIO protěží alpská 400 ml
11,48 Kč / 10 ml
255 Kč319 Kč
-20 %
Exomega Control zvláčňující mycí gel 2v1 200 ml
15,95 Kč / 10 ml
455 Kč569 Kč
-20 %
398 Kč s
Zklidňující hydratační maska 50 ml
113,80 Kč / 10 ml
223 Kč279 Kč
-20 %
195 Kč s
Cicalfate+ Obnovující balzám na rty 12 ml
232,50 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
Exomega Zklidňující čisticí gel 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
255 Kč319 Kč
-20 %
Bébé Jemný mycí gel na tělo a vlasy 500 ml
6,38 Kč / 10 ml
311 Kč389 Kč
-20 %
272 Kč s
Cicalfate+ Hydratační obnovující emulze 40 ml
97,25 Kč / 10 ml
153 Kč191 Kč
-20 %
134 Kč s
XeraCalm relipidační mycí olej 100 ml
19,10 Kč / 10 ml
255 Kč319 Kč
-20 %
Šampon chinin a BIO protěž alpská 200 ml
15,95 Kč / 10 ml
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
709 Kč
496 Kč s
567 Kč s akcí: Sleva 20 %
Minerální fluid SPF50+ 40 ml
177,25 Kč / 10 ml
439 Kč549 Kč
-20 %
Protect AH Reparační mléko po opalování 250 ml
21,96 Kč / 10 ml
952 Kč1 190 Kč
-20 %
833 Kč s
DermAbsolu remodelační denní krém 50 ml
238,00 Kč / 10 ml
Pierre Fabre s.r.o. - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pierre Fabre s.r.o. ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pierre Fabre s.r.o. lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: A-Derma Exomega Control Emolienční krém 200 ml
5 / 3x
Spokojenost, vyhovuje mi na atopickou pokožku.

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Čisticí mléko 200 ml
5 / 1x
Veľmi jemná štruktúra,citlivé k pokožke,žiadne negatívne reakcie pleti

Recenze produktu: Avène Avene A-Oxitive Denní vyhlazující gel krém 30 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý krém, na tvári som videla rozdiel po prvej aplikácii. Veľmi dobrá textúra, na mňa dosť vysoká cena, bez zľavy tuším 30 euro.

Recenze produktu: Mousse nett clar Čistící zmatňující pěna 150 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná s produktom

Recenze produktu: Klorane BEBE Hydratační krém 200 ml
5 / 1x
Výborná značka a výborný produkt. Skôr na suchšiu pokožku.

Recenze produktu: Avène DermAbsolu Remodelační maska pro obnovu kontur - zralá pleť 50+, 75 ml
5 / 1x
Produkt ktorý funguje

Recenze produktu: Avène AVENE Spray SPF 30 200 ml
5 / 1x
- lahka a rychla aplikacia
- prijemna nevtierava vona
- ucinna ochrana

Recenze produktu: Avène Antirougeurs Denní zklidňující krém SPF30 40 ml
5 / 2x
jsem spokojená, mám citlivou pleť





