- Potraviny a nápoje
- Ořechová másla a krémy
- Pistáciový krém
Pistáciový krém - Bez přidaného cukru
Uživatelé si oblíbili značky Natu. Nejlépe hodnoceným produktem je Natu Pistáciový krém 140 g.
Uživatelé si oblíbili značky Natu. Nejlépe hodnoceným produktem je Natu Pistáciový krém 140 g.
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Značky
Velikost balení
Příchuť
Obsah kakaa (%)
Pistáciový krém - Bez přidaného cukru - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pistáciový krém - Bez přidaného cukru ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pistáciový krém - Bez přidaného cukru lidé hodnotí na 84 %

Recenze produktu: Natu Pistáciový krém s bílou čokoládou 300 g
5 / 1x
Chuťové velmi dobre není tak dráhý

Recenze produktu: Natu Pistáciový krém 140 g
4.6 / 14x
Bohužel chuť je strašná, zklamalo mě to.

Recenze produktu: Allnature Pistáciový krém 140 g
3.5 / 16x
tomuto máslu jsem vůbec nepřišla na chuť

Recenze produktu: Big Boy ® Pistáciový krém s příchutí dubajské čokolády 170 g
3 / 2x
Tahle příchutí se opravdu nepovedla.
Zobrazit diskuze v kategorii Pistáciový krém - Bez přidaného cukruZobrazit recenze v kategorii Pistáciový krém - Bez přidaného cukru
Produkty z kategorie Pistáciový krém jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii Pistáciový krém najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Pistáciový krém najdete mezi prvními.
