Podkladové báze pod make-up - Pouze pro ženy (11 produktů)

V kategorii Podkladové báze si podle vás nejlépe vedou značky L'Oréal Paris, Maybelline New York a Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Podkladové báze? Nenašli jste? A co top produktové řady jako NYX …

 Zobrazit více

V kategorii Podkladové báze si podle vás nejlépe vedou značky L'Oréal Paris, Maybelline New York a Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Podkladové báze? Nenašli jste? A co top produktové řady jako NYX Primer a NYX Ultimate Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Produkt s nejlepším hodnocením v kategorii Podkladové báze je NYX Professional Makeup Angel Veil Skin Perfecting Primer Podkladová báze 30 ml .

Podkladové báze pod make-up - Pouze pro ženy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Podkladové báze pod make-up - Pouze pro ženy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Podkladové báze pod make-up - Pouze pro ženy lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Gabriella Salvete Pore Minimizer Podkladová báze 20 ml
5 / 1x
Perfektní. Okamžitě zahladí pory.
Recenze produktu: Revolution X Game Of Thrones 12 Days Advent Calendar, sada 12 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Maybelline New York Instant Perfector matující make-up 4v1, 01 Light 30 ml
4.7 / 10x
Tento "make-up" mě velmi mile překvapil, a to jak svým účinkem, tak barevným odstínem. Měla jsem trochu obavy, zda výrobek nebude příliš světlý i na mou světlou pleť, ale dokonale se přizpůsobil a na pleti není vůbec znát. Je velmi lehký a nezanechává mi na pleti suchá místa. Tím, že v jedné tubě je obsažena báze, korektor, BB krém a pudr je výborný na cestování a lze vzít i do příručního zavazadla. Tím, že krycí vlastnost výrobku je menší, je tento produkt pro mě vhodný hlavně na léto, kdy je pleť přirozeně pěkná po opálení.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
4.6 / 52x
Super
Recenze produktu: L'Oréal Paris Prime Lab 24H Matte Setter báze pod make-up 30 ml
4.4 / 25x
Velmi příjemná aplikace. Pleť je po něm krásně matná a neleske se. Dá se použít i sám, pleť potom vypadá jak kdyby byla jen zapudrovaná. Make-up po tomto primeru vypadá nádherně. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 120 Vanilla 9 g
4.4 / 10x
Pudr dle mého názoru není vhodný na mastnou nebo smisenou pleť. Po pár hodinách se mi usadil do vrásek, byl viditelný v pórech. Za mě nepouzitelný na muj typ pleti. Jinak ale velmi pekne kryje. Dobre se nanansi. Aplikátor je také fajn, dokonce lepší efekt nez pri použití se stetcem.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 20 Ivory 9 g
4.4 / 10x
Jsem spokojena
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 40 Cashmere 9 g
4.4 / 10x
Nic extra

Podívejte se na produkty z kategorie Podkladové báze seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Podkladové báze najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Podkladové báze seřazené od těch nejprodávanějších.