Pomoc při úrazu (11 produktů)

Sportovci jistě ocení naši nabídku chladivých sprejů používaných k lokálnímu znecitlivění při sportovních úrazech jako jsou výrony, pohmožděniny apod. Nejen pro sportovce zde také nabízíme speciální gelové polštářky s dvojím způsobem použití. Lze …

 Zobrazit více

Sportovci jistě ocení naši nabídku chladivých sprejů používaných k lokálnímu znecitlivění při sportovních úrazech jako jsou výrony, pohmožděniny apod. Nejen pro sportovce zde také nabízíme speciální gelové polštářky s dvojím způsobem použití. Lze je opakovaně aplikovat  jako chladivé obklady při poraněních a bolestech (např. zuby, hlava), ale také jako teplé obklady např. na uvolnění svalů. 

Zákazníci si oblíbili značky Mueller, Alfasilver a Duotherm. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Alfasilver sprej 50 ml.

Pomoc při úrazu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pomoc při úrazu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pomoc při úrazu lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Cryos Ledový sprej 400 ml
5 / 4x
Plní svoj účel
Recenze produktu: Duotherm gelový polštářek malý 110x150mm
5 / 1x
Fajn malá velikost třeba na zuby nebo místa, kde se nehodí větší rozměr. Vyhovuje a dobře funguje.
Recenze produktu: Duotherm gelový polštářek střední 110x300mm
5 / 1x
Odporúčam,nedráždi a upokojuje
Recenze produktu: Alfasilver sprej 50 ml
5 / 23x
Skvělý sprej, podporuje hojení. Bolák na chodidle měsíc mokval, byl neustále do živého. S tímto sprejem se zahojil během 14 dní.
Recenze produktu: Mueller Chladivý/hřejivý polštářek gelové kuličky modrý
4.7 / 3x
Vyhovuje mi

Podívejte se na produkty z kategorie Pomoc při úrazu seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pomoc při úrazu seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Pomoc při úrazu jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.