Poporodní potřeby - OK Biobased (1 produktů)

Každá žena po porodu prochází výraznými změnami a její potřeby jsou velmi specifické. V této kategorii najdete produkty, které v tomto období využijete, a které vám ho dokáží ulehčit. Vybírat můžete z poporodních kalhotek, vložek, pásů a dalších praktických pomůcek.

Zobrazit více

Každá žena po porodu prochází výraznými změnami a její potřeby jsou velmi specifické. V této kategorii najdete produkty, které v tomto období využijete, a které vám ho dokáží ulehčit. Vybírat můžete z poporodních kalhotek, vložek, pásů a dalších praktických pomůcek.

Jak dlouho nosit vložky po porodu?

Poporodní vložky jsou důležitou součástí hygienické péče po porodu. Pomáhají udržovat čistotu a pohodlí, zatímco se tělo po porodu zotavuje. Doba, po kterou žena potřebuje nosit poporodní vložky, se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako je individuální fyziologie, způsob porodu a délka a intenzita krvácení. Nicméně obecně platí, že ženy obvykle potřebují nosit poporodní vložky po dobu několika týdnů až měsíců po porodu

Jak dlouho nosit poporodní pás?

Doba, po kterou byste měli nosit poporodní pás, se může lišit v závislosti na doporučeních vašeho lékaře nebo porodní asistentky, a také na individuálních potřebách a pohodlí vašeho těla. Obvykle se doporučuje nosit poporodní pás pouze několik týdnů po porodu, přičemž doba nošení se může lišit od ženy k ženě. Je důležité poslouchat své tělo a pokud se cítíte nepohodlně nebo máte pocit, že už pro vás pás není potřebný, měli byste ho přestat nosit. Poporodní pás se doporučuje nosit po přirozeném porodu i císařském řezu během dne, při každodenních činnostech. Při odpočívání a na spaní ho sundávejte.

Pokud jste si nevybrali v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Intimní hygiena po porodu a Poporodní kalhotky. Zákazníci nejlépe hodnotí značky Nobilis Tilia a Eco by Naty. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Nobilis Tilia Zklidňující gel na hráz 15 ml.

Poporodní potřeby - OK Biobased - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Poporodní potřeby - OK Biobased ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Poporodní potřeby - OK Biobased lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Canpol babies Vložky porodnické superabsorbční 10 ks
5 / 64x
velmi spokojena
Recenze produktu: BabyOno Kalhotky pro vícenásobné použití, velikost XXL 2 ks
5 / 1x
\ud83d\udc4d
Recenze produktu: Chicco Kalhotky po porodu elastické 4 ks
5 / 9x
Vyborne nohavičky, môžem len odporučiť.
Recenze produktu: Frida Mom Velká sada do porodnice
5 / 2x
Využila som najme sprsku a kalhotky a vložky, nebola som sita takže chladivý gél ani obrúsky neboli potrebné. Za mňa super hlavne vaginalna sprska sa zišla keď ma presunuli na iné oddelenie. Okrem toho som využila vnútro krabice ako organozer dona.
Recenze produktu: Nobilis Tilia Zklidňující gel na hráz 15 ml
5 / 7x
Pomáhá
Recenze produktu: Bella Mamma Comfort poporodní kalhotky XL 2 ks
5 / 4x
Pohodlné kalhotky, nikde neškrtí. Opakovaně prané v pračce a stále drží tvar.
Recenze produktu: Masmi Porodnické (mateřské) vložky z přírodní bavlny 10 ks
5 / 2x
Asi nejpříjemnější varianta vložek po porodu
Recenze produktu: Frida Mom zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu 24 ks
5 / 1x
Příjemně chladí po porodu
Recenze produktu: Canpol babies Vysoce absorpční tvarované vložky po porodu Ultra Dry noční 10 ks
5 / 66x
použila jsem po císařské řezu, jsou dlouhé, pohodlné, ideální, když ležíte
Recenze produktu: Canpol babies Vysoce absorpční tvarované vložky po porodu noční 10 ks
5 / 64x
Vynikajici vlozky po nastrihu - protozs jsou velike netlaci na jizvu. Clovek ma sice pocit jako ze ma na sobe plinu, ale lepsi nez obri “polstar” mezi nohama z klasickych porodnickych vlozek.

Kategorii Poporodní potřeby jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Poporodní potřeby jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Poporodní potřeby seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.