Potahy na autosedačky (6 produktů)

Novým potahem na autosedačku ochráníte původní potah, překryjete poškození původního potahu nebo jednoduše oživíte design. V naší nabídce najdete potahy na autosedačky univerzální i ty do horkých letních pařáků. Jednoduše je natáhnete na původní …

 Zobrazit více

Novým potahem na autosedačku ochráníte původní potah, překryjete poškození původního potahu nebo jednoduše oživíte design. V naší nabídce najdete potahy na autosedačky univerzální i ty do horkých letních pařáků. Jednoduše je natáhnete na původní potah a je to. Potahy na autosedačky mají zpravidla průstřihy na bezpečnostní pásy. Jejich údržba je velmi snadná, stačí potah stáhnout a hodit do pračky. Kromě potahů na dětské autosedačky nabízíme i klasické autopotahy neboli chrániče sedadel.

Typy potahů na autosedačky

  • Univerzální potah na autosedačku - pasuje do všech značek v dané kategorii
  • Letní potah na autosedačku - udrží dítě v pohodlí a příjemné teplotě i v opravdu teplých dnech
  • Prodyšná vložka do autosedačky - dokáže se přizpůsobit velikosti dítěte i danému modelu autosedačky, je vyrobena z jemného materiálu, který nedráždí pokožku miminek

Zákazníci si oblíbili značky Dooky. Nejlépe hodnoceným produktem je Dooky Potah na autosedačku Seat Cover 0+ Origami Swallow Pink.

Kategorii Potahy na autosedačky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Potahy na autosedačky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Potahy na autosedačky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.