Přírodní bělení zubů (13 produktů)

Kdo by netoužil po krásném, bílém úsměvu. Jenže konzumace některých potravin a nápojů, jako třeba káva, červené víno, čaj, nikotin a jiné, způsobují změnu barvy skloviny zubů. Po časté konzumaci zuby ztmavnou a zářivá bílá se vytrácí.

Zobrazit více

Kdo by netoužil po krásném, bílém úsměvu. Jenže konzumace některých potravin a nápojů, jako třeba káva, červené víno, čaj, nikotin a jiné, způsobují změnu barvy skloviny zubů. Po časté konzumaci zuby ztmavnou a zářivá bílá se vytrácí.

Jak ale vrátit zubům jejich bělost a zároveň ušetřit tisíce korun za profesionální bělení? Pomůžou vám s tím speciální bělící produkty, které mají přírodní složení. Vyzkoušejte bělící zubní pasty, speciální pudry pro důkladné vyčištění zubní skloviny nebo bělící pásky na zuby a navraťte zubům jejich přirozený barevný odstín.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Natura Siberica a Nordics. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Natura Siberica Přírodní bělící zubní pasta Polární noc 100 g.

Přírodní bělení zubů - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Přírodní bělení zubů ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Přírodní bělení zubů lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Natura Siberica Přírodní bělící zubní pasta Polární noc 100 g
5 / 3x
Pěkně čistí zuby
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta bělící BIO VEG 75 ml
5 / 56x
Od stejné značky jsem pár let používala příchuť Máta a zelený čaj. Na doporučení jsem zkusila tuto variantu. Má výraznější chuť máty a obsahuje minerál Hydroxyapatit, který je hlavní neorganickou složkou zubních tkání a přirozeně tím zesiluje přirozenou remineralizaci zubní skloviny.
Recenze produktu: Natura Siberica Přírodní sibiřská zubní pasta Kamčatská minerální 100 g
5 / 1x
Spokojnosť
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta eukalyptus BIO 75 ml
5 / 56x
S kombinací éterických olejů a myrhovým esenciálním olejem pro svěží dech, bez umělých příchutí, sladidel a konzervantů. Bez fluoridu, bez mentolu. Ještě jsem pastu nevyzkoušela, hodnotím jen na základě složení jednotlivých složek. Právě podle těchto kritérií jsem pastu vybírala.
Recenze produktu: Himalaya Zubní pasta s bělícími účinky 75 ml
5 / 2x
Má nejoblíbenější zubní pasta.
Recenze produktu: Natura Siberica Přírodní sibiřská zubní pasta Perla Sibiře 100 g
5 / 4x
Najlepšia
Recenze produktu: Biomed Superwhite zubní pasta 100 g
4.9 / 137x
Velká spokojenost, zubní pasta bez jedů , pouze přírodní produkt, navíc skvěle chutná, dávka příjemného mentolu na osvěžení dechu. Zvláštní, že bez jedů si musíme připlatit. A nejde jen o zubní pastu.
Recenze produktu: Curaprox BE YOU Combipack set Zubní kartáček CS 5460 + Zubní pasta 6 x 10 ml
4.8 / 26x
Super
Recenze produktu: Ecodenta Černá bělící zubní pasta 100 ml
4.8 / 16x
ok
Recenze produktu: Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím 15 g
4 / 4x
lala

Produkty z kategorie Přírodní bělení zubů jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Přírodní bělení zubů jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Přírodní bělení zubů seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.