Přírodní zubní pasty - Pro dospělé (30 produktů)

K udržení si zdravých zubů, bílého úsměvu a svěžího dechu používáme zubní pasty spolu s vhodně zvoleným zubním kartáčkem.
Dnešní trh poskytuje mnoho druhů zubních past, ze kterých lze vybírat od dětských zubních past, přes bělící až po ty přírodní. Další alternativou pro čištění zubů jsou zubní gely.

 Zobrazit více

K udržení si zdravých zubů, bílého úsměvu a svěžího dechu používáme zubní pasty spolu s vhodně zvoleným zubním kartáčkem.
Dnešní trh poskytuje mnoho druhů zubních past, ze kterých lze vybírat od dětských zubních past, přes bělící až po ty přírodní. Další alternativou pro čištění zubů jsou zubní gely.

Co jsou přírodní zubní pasty?

Zubní pasty na přírodní bázi jsou ideální alternativou pro všechny, kdo upřednostňují zdravý životní styl. Tyto zubní pasty jsou šetrné nejen k vašemu zdraví, ale také k životnímu prostředí. Zajišťují šetrnou péči  o celou ústní dutinu bez obsahu chemických složek.

Přírodní zubní pasty s přírodními extrakty jsou šetrné k zubům i dásním a jsou vhodné i pro děti. 

Jaké je složení přírodní zubní pasty?

Přírodní zubní pasty se vyznačují tím, že neobsahují fluor, pěnotvorná činidla, bělidla, zahušťovadla, ochucovadla a další chemické ingredience působící na naše zdraví a před kterými je radno mít se na pozoru. Většina klasických zubních past obsahuje látku sodium fluorid, který je klasifikován jako toxický karcinogen, stejně jako SLS.

Čím jsou klasické zubní pasty zdraví škodlivé?

Můžete si říct, že zubní pastu přeci nepolykáte, tak jak by mohla škodit? Ale jedním z nejrychlejších způsobů, jak se škodlivé látky dostávají do těla, je vstřebáváním přes bohatě prokrvenou sliznici dutiny ústní. Například dlouhodobá konzumace fluoridu škodí naší nervové soustavě, neblahý vliv může mít i na štítnou žlázu, trávicí trakt a dokonce může mít i rakovinotvorné účinky.

Proč používat přírodní zubní pastu

Stejně jako u přírodní kosmetiky, bio potravin a dalších eko / bio produktů platí, že co škodí přírodě, škodí i našemu zdraví. Proto dejte přednost produktům na rostlinné bázi před zmíněnými toxickými složkami. Na přední příčky v oblíbenosti se řadí přírodní pasty od značek Ecodenta, Weleda, Herbadent a Lavera.

Ať už zvolíte k čištění zubů přírodní nebo klasické zubní pasty nebo gely, nezapomínejte nikdy na mezizubní prostory, kde se usazuje nejvíce zbytků a plaků. K jejich čištění použijte mezizubní kartáčky nebo dentální nitě. Ti, kdo chtějí pro zdraví svého chrupu udělat maximum a vyhnout se tak častým návštěvám stomatologa, mohou sáhnout po ústních sprchách.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Urtekram, Weleda a Herbadent. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Weleda Dětský zubní gel 50 ml.

Biomed Citrus fresh zubní pasta 100 g

Můžete mít zítra
119 Kč

Biomed Sensitive Zubní pasta 100 g

Můžete mít zítra
119 Kč

Oral-B PureActiv Freshness Care Zubní Pasta 75 ml

Můžete mít zítra82 Kč
Akce: Cashback až 800 Kč!
Banner

Woom Carbon+ Černá zubní pasta 75 ml

Můžete mít zítra
149 Kč

Biomed Superwhite zubní pasta 100 g

Můžete mít zítra
89 Kč
71 Kč
Přírodní zubní pasty - Pro dospělé - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Přírodní zubní pasty - Pro dospělé ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Přírodní zubní pasty - Pro dospělé lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Herbadent ORIGINAL Bylinná zubní pasta 100 g
5 / 15x
overená kvalita
Recenze produktu: Biomed Dámská dárková sada Superwhite, Sensitive, Citrus Fresh 3 x 100 ml
5 / 3x
Super jako dárek
Recenze produktu: Bioaktivní Q10 Zubní pasta Zymbion 75 ml
5 / 1x
Spokojenost s výrobkem
Recenze produktu: Buccotherm BIO Dětská zubní pasta bez fluoridů Lesní ovoce 50 ml
5 / 2x
super složení, dceří chutná
Recenze produktu: Woom Carbon+ Černá zubní pasta 75 ml
5 / 2x
100% spokojnosť
Recenze produktu: Woom White+ Zubní pasta 75 ml
5 / 1x
Dobrá příjemná chuť a nedrží se opravdu zubní kámen
Recenze produktu: Weleda Rostlinný zubní gel 75 ml
5 / 2x
Výborná pasta pro dospělé. Jinou už roky nenakupujeme.
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta eukalyptus BIO 75 ml
5 / 41x
S kombinací éterických olejů a myrhovým esenciálním olejem pro svěží dech, bez umělých příchutí, sladidel a konzervantů. Bez fluoridu, bez mentolu. Ještě jsem pastu nevyzkoušela, hodnotím jen na základě složení jednotlivých složek. Právě podle těchto kritérií jsem pastu vybírala.
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta bělící BIO VEG 75 ml
5 / 41x
Fakt bělí a má dobrou chuť
Recenze produktu: Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml
5 / 5x
Super na vecer

Produkty z kategorie Přírodní zubní pasty jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Přírodní zubní pasty jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Přírodní zubní pasty seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.