Příslušenství k vysavačům - Diskuze (28 produktů)

Vysávání spočívá v efektivním odstraňování prachu, špíny a alergenů ze všech povrchů v domácnosti, ať už jde o tyčové vysavače nebo vysavače na okna. Pravidelné vysávání podlah a koberců nejen zlepšuje jejich vzhled, ale také přispívá k udržení …

Zobrazit více

Vysávání spočívá v efektivním odstraňování prachu, špíny a alergenů ze všech povrchů v domácnosti, ať už jde o tyčové vysavače nebo vysavače na okna. Pravidelné vysávání podlah a koberců nejen zlepšuje jejich vzhled, ale také přispívá k udržení čistého hygienického prostředí. Vysávání má klíčový význam v prevenci šíření alergenů. Díky odstranění prachu a drobných částic může přispívat k zachování kvality vzduchu v domácnosti, a to může být důležité zejména pro jedince s respiračními potížemi. 

Kategorie příslušenství k vysavačům zahrnuje různé druhy hubic, jako jsou kartáčové hubice pro odstranění chlupů a prachu z polštářů nebo koberců a hubice s úzkým nástavcem pro dosažení těžko přístupných míst. Speciální nástavce jako jsou štěrbinové hubice nebo malé kartáče jsou ideální pro čištění rohů, poliček nebo klávesnic. Příslušenství zahrnuje také různé druhy filtrů, odsávačku na vysavač nebo nabíječku pro vysavač.

V kategorii Příslušenství k vysavačům je k dispozici 28 výrobků, u 6 můžete mít dopravu zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí značky Niceboy, Lauben a Kärcher. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Kärcher Sprejová láhev Premium pro čistič oken WV.

Niceboy Mopovací utěrka pro ION Charles i3

Niceboy Mopovací utěrka pro ION Charles i3

Můžete mít dnes
Banner
Niceboy ION Dokovací stanice - Charles i4

Niceboy ION Dokovací stanice - Charles i4

Můžete mít dnes
Rohnson HEPA filtr R-1214Hepa pro R-1214

Rohnson HEPA filtr R-1214Hepa pro R-1214

Můžete mít dnes

Lauben Robot Side Brush 26/52BB 2 ks

Můžete mít za 7 dní v úterý 30. 7.
Tesla Smart Robot Vacuum Laser Cleaning Kit

Tesla Smart Robot Vacuum Laser Cleaning Kit

Můžete mít za 9 dní ve čtvrtek 1. 8.
Příslušenství k vysavačům - Diskuze - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Příslušenství k vysavačům - Diskuze ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Příslušenství k vysavačům - Diskuze lidé hodnotí na 20 %
Recenze produktu: Lauben Nabíjecí stojan k Stick Vacuum 2in1/ 3in1 Pet 400BC
1 / 1x
Zadny z nastavcu nejde vsadit do stojanu , mají úplně jiny rozmer nez stojan nabízí

Produkty z kategorie Příslušenství k vysavačům jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Příslušenství k vysavačům. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Příslušenství k vysavačům seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.