GemMedical rayonGEM kinesiology tape 5cmx5m marina

RayonGEM Kinesiology Tape je elastická páska vyrobena z umělého hedvábí. Páska …

Zobrazit více

RayonGEM Kinesiology Tape je elastická páska vyrobena z umělého hedvábí. Páska neobsahuje latex, je hypoalergenní, prodyšná a voděodolná. Velikost 5cm x 5m.

Barva
ModráJináČervená
Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
banner, gemmedical, tejp, tejpy, tejpování

Využijte síly přírodních materiálů

Kinesiology tejp je barevná páska, která je navržena tak, aby usnadňovala přirozený proces hojení nebo stabilitu svalů, šlach a kloubů, které jsou aktuálně postiženy. Příklady tejpování s elastickou páskou: bolesti svalů a kloubů, otoky, edémy, jizvy, prevence a jako podpora.

Tejpy nejsou jen moderní první pomocí při bolístce, jde o plnohodnotnou rehabilitační a fyzioterapeutickou praktiku. Tejpováním lze nejen ulevit od bolesti pohybového aparátu, ale také stimulovat proudění lymfy, čímž se snižují otoky, nebo redukovat pooperační jizvy povolením zatuhnutí tkání kolem nich. Po nalepení tejpu, např. na bedra nebo zatuhlou šíji, pocítíte úlevu do několika minut.

dlouhá výdrž

Silná výdrž

Díky lékařské pryskyřici a silné adhezi GEM tejp vydrží na kůži s přehledem 5 dní.

bez omezení

Žádná omezení

S nalepeným tejpem nepřichází žádné omezení. Tejp vydrží zátěž během sportu, koupání, plavání, saunu, vířivku nebo i časté oblékání.

ověřeno

Ověřené výsledky

Výsledky, kterých dosahují naše GEM tejpy a tejpování, máme podložené testem vlastností realizovaným EU.

funkce

Funkce tejpu

Při správné aplikaci tejpu a následném zvrásnění, tejp nadzvedává kůži a dochází k uvolňování receptorů bolesti, cév a průtoku lymfy. Důležitou roli hraje také pružnost tejpu. Podle volby napětí (natažení) tejpu při lepení, bude tejp plnit účinek, který je potřeba. Například sval aktivovat, zklidnit nebo zpevnit problémové místo.

5 metrů dlouhá role vystačí i těm nejnáročnějším uživatelům. Role je v celku, díky tomu si vyměříte přesnou délku podle potřeby. Celá role vám vystačí v průměru na 2 měsíce.

Díky elasticitě materiálu až 160 %, GEM tejp perfektně kopíruje vaše pohyby. Téměř o něm nebudete vědět.

Jak se tejpovat

 • Základem je suchá, čistá, odmaštěná a nejlépe také oholená kůže. Nepodceňujte přípravu své pokožky, tejpy nemusí správně držet a pak neplní svou funkci
 • Principem tejpování je aplikace pásky při protažení ošetřované části těla. Po uvedení těla zpět do klidové polohy můžeme sledovat zvrásnění pásky. To je v pořádku. Zvrásnění nadzvedává nejen kůži, ale také vazivový obal svalu, což zvětšuje prostor mezi těmito částmi, zlepšuje cirkulaci lymfy a krve a snižuje tlak na receptory, což okamžitě zmírňuje pocit bolesti
 • Tejp je možné nastříhat na tak tenké pruhy, jak terapie vyžaduje, a to při zachování všech jeho vlastností
jak používat gemmedical tejpy
gemmedical, co tejpy vydrží

Co tejpy vydrží

S nalepeným tejpem nepřichází žádné omezení. Tejpy mají skvělé vlastnosti, které dovolují vykonávat běžné činnosti bez problémů.

 • Sprchovat se – opravdu nemusíte zetejpovaný kotník balit při koupeli do igelitu – tejp je voděodolný
 • Navštívit saunu – tejp se vám z těla nevypotí ani neodloupe – je zcela prodyšný
 • Běhat – nemusíte se bát, že to tejp po cestě vzdá – přizpůsobí se vašemu pohybu a přesně ho okopíruje díky elasticitě materiálu

Tejp je voděodolný, prodyšný, roztažitelný podélně a neobsahuje latex! Hypoalergenní lepidlo je vhodné i pro děti a citlivou kůži.

Lékařská pryskyřice

Lepidlo na spodní části našich tejpů obsahuje lékařskou pryskyřici bez přidaných látek a je hypoalergenní. Lepidlo je na pásce naneseno v sinusové formě. Tato forma vln způsobuje mechanický účinek elastické pásky. Neobsahuje latex!

tejpy
aplikace

Aplikace

Základem všeho je suchá, čistá, odmaštěná a nejlépe také oholená kůže. Při omytí místa aplikace vyčkejte alespoň 20 minut a až poté nalepte. Po osprchování se s nalepenou páskou ji důkladně vysušte přikládáním ručníku, netřete ručníkem po pásce!

Složení

Viskóza

Elastické vlákno

Pryskyřicové lepidlo

Vyzkoušejte také další produkty značky GemMedical, které naleznete v kategoriích Zdravotnické potřeby, Ortopedické potřeby a Tejpy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Tejpy s potiskem.

EAN8595669602006
ZnačkaGemMedical
Na co je  Na bolest  Na klouby a šlachy
Vlastnosti  Voděodolné
Barva  Modrá
Originální názevrayonGEM kinesiology tape 5cmx5m marina