Rozprašovače na parfém

Rozprašovač parfémů je velmi praktický při cestování, perfektně sedne do každé kabelky. Už nemusíte s sebou tahat těžké balení parfému, stačí si pořídit plnitelný rozprašovač a můžete mít svoji oblíbenou vůni pořád po ruce. Slovo flakón (lahvička) má francouzský původ a označuje malou nádobku s uzávěrem. Flakón je většinou skleněný a má šroubovací uzávěr, který brání vyprchávání parfému, aby se n…

Rozprašovač parfémů je velmi praktický při cestování, perfektně sedne do každé kabelky. Už nemusíte s sebou tahat těžké balení parfému, stačí si pořídit plnitelný rozprašovač a můžete mít svoji oblíbenou vůni pořád po ruce. Slovo flakón (lahvička) má francouzský původ a označuje malou nádobku s uzávěrem. Flakón je většinou skleněný a má šroubovací uzávěr, který brání vyprchávání parfému, aby se nedostal do kontakt s kyslíkem a obsah lahvičky se tak neznehodnotil. Některé flakóny mají i šroubovací pumpičku, díky ní můžete pohodlně parfém rozprášit na pokožku, oblečení nebo do prostoru. Je jen na vás, který flakón vám padne do oka a bude pro vás ten pravý. Vyrábí se v různých velikostech, a to od 5 ml až do 100 ml. Ty menší typy jsou vhodné třeba do kabelky nebo menšího baťůžku.

Způsoby plnění rozprašovačů parfémů

  • Odstříknutí parfému – Otevřete flakón (nádobku) a několikrát stříknete parfém klasickým způsobem, jako byste ho aplikovali na sebe. Některé parfémy jsou zajištěni tak, že není možné odejmutí krytky, pro tento případ je odstříknutí nejvhodnějším způsobem plnění.
  • Pomocí pumpičky – Sundáte krytku parfému a na rozprašovač nasadíte flakon. Začnete pumpovat a naplníte flakon.

Výhody rozprašovačů parfémů

  • Vždy po ruce – Díky své velikosti se vejde do kabelky, psaníčka či kapsy.
  • Můžete ho mít u sebe i v letadle – Většina flakónů splňuje předpisy pro přepravu.
  • Různé dizajny – Vybrat si můžete podle svého vkusu.

V kategorii Rozprašovače na parfém zákaznící nejvíce chválí značky Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po produktech z kategorie Rozprašovače na parfém? Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Rozprašovače na parfém je Gabriella Salvete Cestovní rozprašovač na parfém .

Zobrazit celý popis
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Podívejte se na produkty z kategorie Rozprašovače na parfém seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Rozprašovače na parfém seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Rozprašovače na parfém najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.